Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Bad Karma Boy & Role

Fuga, Námestie SNP 24, 811 01, Bratislava

24.03.2018 20:00

Spoločné TOUR bratislavských Bad Karma Boy a pražských ROLE, s čerstvými doskami, radenými medzi to najlepšie na SVK a CZ scéne (Radio_Head Awards, Apollo - Ceny České hudební kritiky).

BAD KARMA BOY
Podľa mienkotvorného slovenského časopisu .týždeň pri nich stráca význam recenzentská skratka „na slovenské pomery“. V roku 2017 totiž Bad Karma Boy nahrali svetový album Prekrásny nový svet, ktorý vyšiel na značke Slnko Records. K producentskej spolupráci si prizvali Pištu Kráľoviča (nvmeri, FVLCRVM), objavili spevácky a skladateľský potenciál Adely Tihlárikovej a k psychedelickému zvuku pridali viac elektroniky. Ich hudba teraz trochu spomaľuje, texty pôsobia hĺbavejšie a kapela synergickejšie, ako kedykoľvek predtým.

ROLE
Garážových kytarovek navazujících na devadesátky se poslední roky zrodilo několik, trio Role ale vydělují třeba české texty a osobitá nálada. Rána jsou jejich debutovým albem, jehož vydání předcházel například úspěch skupiny v soutěži nových talentů Startér Radia Wave.  „Rána jsou jedním z nejmilejších překvapení roku. A to nejen proto, že od první do poslední písně dokáží bavit, ale hlavně proto, jak zní jako celek - netradičně a tradičně zároveň. Právě postavením těchto dvou poloh proti sobě se Role podařilo vykřesat originální a přesto přístupný zvuk,” napsal Ondřej Selner pro musicserver.cz.

Prvých 50 lístkov - 5 eur
Predpredaj ďalej - 7 eur


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 7,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.