Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Share.Techsummit 2018

Hotel Radisson Blu Carlton, Hviezdoslavovo námestie 185/3, 811 02 Bratislava

15.03.2018 08:00

Share.Techsummit 2018

Prvý ročník konferencie ShareTechsummit Vám prinesie príležitosť byť súčasťou otvorenej diskusie na európskej úrovni. Predstavitelia samospráv, štátov a európskej únie budú diskutovať na témy rezonujúce v oblasti zdieľanej ekonomiky. S podporou Európskej komisie vytvárame vôbec prvú konferenciu takéhoto charakteru v Európe. V rámci nej bude vytvorený priestor pre networking a aktívne prepojenie partnerov a investorov, resp. prepojenie start-upov a firiem s verejným sektorom. Medzi pozvanými rečníkmi nebudú chýbať zástupcovia Európskeho parlamentu , Európskej komisie, verejného i súkromného sektora. V diskusii budú mať zastúpenie prednášajúci a diskutujúci zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska, Taiwanu, Francúzska, Estónska, Dánska a iných krajín. Keďže Slovensko sa nachádza v Centrálnej Európe, má výbornú pozíciu pre organizovanie konferencie o zdieľanej ekonomike na centrálnej úrovni. Radi by sme vytvorili dialóg medzi politikmi, reprezentantmi zdieľanej ekonomiky a všetkými, ktorých sa dotýka problematika zdieľanej ekonomiky.Zakúpená vstupenka sa stáva platnou až po jej zaregistrovaní na https://sharetechsummit2018.b2match.io/. Pri registrácii je potrebné uviesť SUPPORT OFFICE:PREDPREDAJ.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Full conference package STANDARD 300,00 € Nie je v predaji
Full conference package - government,municipalities 216,00 € Nie je v predaji
Full conference package - SME, startups only 204,00 € Nie je v predaji
Conference Package teachers 84,00 € Nie je v predaji
Conference Package students 60,00 € Nie je v predaji
B2B matching session only 60,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.