Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

HANA (HOMMAGE A HEGEROVÁ)

Kino Strojár, Námestie S.H.Vajanského č.2, 036 01 Martin

21.02.2018 19:00

Divadelný klub Martin vás srdečne pozýva na hudobnú inscenáciu  Mestského divadla Žilina
HANA  (HOMMAGE À HEGEROVÁ)


réžia: Anton Šulík

Hudobná inscenácia HANA je veľkou poctou Hane Hegerovej, ktorá začínala svoju profesionálnu dráhu v päťdesiatych rokoch minulého storočia (1953-1958) práve na doskách žilinského divadla.
Cez jej skladby, ktoré ukrývajú príbeh a tajomstvo, hovorí o vzťahoch a únikoch do intimity ticha a slov na hranici spievania.
Príbeh mladej herečky, ktorá sa ocitla v zložitej životnej situácii, spoznávame prostredníctvom silných Hegerovej piesní v sugestívnom podaní Lucie Lužinskej a Veroniky Strapkovej.
text: Peter Pavlac
hudobné aranžmán a naštudovanie: Marek Pastírik, Šimon Švidraň

účinkujú: Lucia Lužinská, Veronika Strapková, Tajna Peršic, Michal Tomasy, David Uzsák, Braňo Bačo, Boris Zachar, Karin Holešová, Martina Vyšinská, Patrícia Hanuliaková

Lucia Lužinská vyštudovala VŠMU v Bratislave, odbor herectvo, a taktiež prestížnu Kunst Universität Graz v Rakúsku, kde študovala odbor džezový spev.  Od roku 2003 spolupracuje s kapelou All Time Jazz. Zaspievala si aj s americkým spevákom, skladateľom a dirigentom Bobbym McFerrinom na jeho koncerte v Bratislave.

termín a miesto konania:  21. február (streda) 2018 o 19.00 v DO Strojár
vstupné: 13 €

inscenácia je vhodná pre divákov starších ako 15 rokov.
dĺžka predstavenia: 90 minút bez prestávky

Foto a video.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
HANA  (HOMMAGE A HEGEROVÁ)
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 13,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.