Zoznam s.r.o.
 

Sweet

Piano Club, Pod Sokolice 12, 91101 Trenčín

24.3.2018 19:00
Kúpiť

The Sweet v Piáne

Koncert a krst albumu kapely Santa 40 „Since Yesterday“

V Piano Klube Trenčín 24.3.2018 zahrá britská glam rocková legenda The Sweet. Hosťami autorov známých hitov Fox on The Run, Teenage Rampage, Ballroom Blitz, či Love is Like Oxygen bude kapela Santa 40, ktorá vznikla len v polovici októbra 2017, no vôbec sa tým netají, naopak. Už v polovici decembra 2017 nahrali LP album, ktorý nazvali „Since Yesterday“. Album vychádza v polovici februára 2018. Lead vokál a gitaru hrá Stanislav Hojgr semifinalista súťaže Czech Talent 2014. Na basu hrá Marko Rybka v hudobnom svete známy ako jediný manažér z Európy, ktorý bol v októbri 2016uvedený do Rock N Rollovej siene slávy Rock Godz Hall of Fame v Las Vegas. Na bicie hrá Robert Poch, ten ako objav roku 2012 v ČR s kapelou Koblížci získal Českého Slavíka. Marko Rybka je s kapelou The Sweet kamarát už viac ako desať rokov, nie náhodou teda bude prvý album Santa 40 krstiť práve spevák kapely The Sweet, Andy Scott.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie29,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.