Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Dr. Sketchy's vol. 2

Luna Bar - Hotel Kyjev, Rajská 2, 811 08 Bratislava

23.1.2018, show 20:30 (vstup od 20:00)

Dámy a páni,

Bratislava Burlesque vám v spolupráci s Ateliér AKTU prináša už druhé vydanie unikátneho podujatia, celosvetovo známeho Dr. Sketchy's Anti-Art School!

Spájame burlesque, cabaret a performance s kreslením a tak sa môžete kochať vystúpením a zároveň sa pokúsiť zachytiť vystupujúcich v pohybe alebo v póze. Je to na vás! 

Čakajú vás aj lahodné drinky, parádny playlist a nie jeden, ale až dvaja performeri, kabaretné duo z USA. Roy vás ohúri svojim cirkusantským vystupovaním a Anya sa venuje umeniu tanca s pomôckou hula hoop, je aj poriadne ohybná, takže sa pripravte na netradičné pózy! 

NO STRESS, na to aby ste na Dr. Sketchy's prišli, nemusíte vedieť kresliť, cieľom je zabaviť sa! Ceruzky, pastelky, papiere, všetko budeme mať pre vás prichystané.

Vstup: 20:00
Začiatok: 20:30

Vstup vhodný od 18 rokov.


Viac info na Facebooku.

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup / Entry 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.