Zoznam s.r.o.
 

Maškarný Bál Banská Štiavnica 2018

Hotel GRAND MATEJ, Kammerhofská 5, 969 01 Banská Štiavnica

9.2.2018 20:00
Kúpiť

Každý rok sa  vo februári  koná v Banskej Štiavnici v hoteli Grand Matej tradičný maškarný bál a v roku 2018 oslávi maškarný bál  už neuveriteľných 22 rokov.

Maškarný bál v hoteli Grand Matej sa opäť vracia po 5 rokoch a všetkých Vás srdečne pozývame na túto známu akciu roka. Na 22. ročníku čaká hostí zaujímavý a nabitý program, slávnostná večera, bohatá tombola, veselá atmosféra, súťaž o najkrajšiu masku, polnočný bufet, miešané drinky a veľa zábavy až do rána.

O program sa tento ročník  postará herec Juraj Bača, speváčka Natália Hatalová s kapelou Party Beat a čaká vás skvelý hudobno-tanečný program. V tombole môžete dokonca vyhrať luxusnú dovolenku na 5 dní do 5***** hotela v Turecku od Gabriel Tour a automobil značky BMW s plnou nádržou na týždeň od spoločnosti Group M. 

Vstup len v maskách.

Tešíme s na Vás. 

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstupenka89,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.