Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

GYMTECH FESTIVAL

Autocamping Jelenec, okres Nitra

18.7.2014 18:00
Kúpiť

 

Predaj vstupeniek na GYMTECH Electronic Music Festival !

piatok a sobota 18. a 19. júla, autocamping Jelenec, okres Nitra

otvorenie areálu - piatok 18. 7. o 18:00, uzavretie - nedeľa 20. 7. o 10:00

DJ´s: Toky & Boss, Laddy M & Baron Prasil, Kaisersoze, Matthew, Golpe, Nois, Branislav Be, Bari, Koffos, Latech, Johnnie & Mojos, Michael J, Jajo, Tanya & Anfree, Crecer, Hasky, Fenex, Dragon Hoang, Meth & Shorty

vstupné: piatok - 9€, sobota - 9€, piatok + sobota - 15€

facebook stránka: https://www.facebook.com/gimtechfestival

facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/709159685815753/

mapa: http://goo.gl/maps/uvJ6K

ubytovanie:

http://www.jelenec.sk/index.php?akcia=ATC+JELENEC&cs=400

http://jelenec.blogspot.sk/

http://www.edb.sk/sk/firmy/penzion-fortuna-jelenec-S80045.html

 

Na druhom ročníku festivalu Gymtech vystúpi aj elita slovenskej techno scény Toky a Boss.

Druhý ročník open air festivalu Gymtech sa uskutoční 18. a 19. júla v Autocampingu v obci Jelenec pri Nitre. Po úspešnom minulom ročníku sa organizátori rozhodli, že tento rok sa festival bude konať dva dni. Budete si na ňom môcť vychutnať hudobné štýly ako tech house, minimal techno, techno, hardtechno a schranz v podaní 24 domácich aj zahraničných DJov.

Headlinermi festivalu sú dvojica Toky a Boss, ktorých môžeme s čistým svedomím označiť ako elitu slovenskej techno scény. Ich svižné, temné a industriálne techno je zárukou, že tanečný parket sa bude doslova variť. Ďalšou známou slovenskou dvojicou, ktorá vás poteší svojím back to back setom je partnerské duo Laddy M a Baron Prasil, ktorý sú známi najmä ako Tamira a Charlie Clubber vystupujúci pod značkou Le Grande House. Z Česka prijali pozvanie hard techno DJ Golpe a techno DJi Kaisersoze a Nois, ktorí okrem iných vystúpení odohrali nejeden set aj na najväčšej českej techno halovke Apokalypse. Pod značkou Go Techno, ktorá je známa svojimi techno klubovkami v Bratislave, vystúpi trojica Branislav Be, Bari a Hasky. Svoje techno sety vám namixujú aj nemenej známi slovenský DJi Latech a Dragon Hoang, domáci Michael J a Jajo a DJské duá Tanya & Anfree, Johnnie & Mojos a Meth & Shorty. Z Rakúska prijal pozvanie Fenex. Na konci každej noci vás svojím hard technom dokonale uštvú už spomínaný Golpe a jeho slovenský kolegovia Koffos, Matthew a Crecer. Po ich vystúpení je pre vás pripravené malé prekvapenie.

Festival sa začne otvorením svojej brány v piatok 18. júla o 18:00 a ukončí sa v nedeľu 20. júla o 10:00. Vstupné na jeden deň je 9€. Dvojdňový lístok vás bude stáť 15€. Tanečný priestor bude krytý konštrukciou na ktorej bude umiestnená väčšia časť efektov, čo vám navodí pocit open air festivalu s nádychom halovej atmosféry, pričom táto konštrukcia poslúži aj ako ochrana v prípade dažďa. Zvukový systém bude ešte mohutnejší ako minulý rok. Vďaka pozitívnym minuloročným ohlasom sa druhý ročník festivalu bude konať celé dva dni s malou hudobnou prestávkou počas ktorej vám, ale celý festivalový areál aj so všetkými službami zostane plne k dispozícii. Budete sa tak môcť po pretancovanej prvej noci občerstviť a nabrať energiu na tú druhú. Okrem alko a nealko nápojov si môžete vybrať aj z jednoduchých jedál a kebabu. Na svoje si prídu aj vegetariáni. V areáli festivalu sa bude nachádzať aj stanové mestečko. Okrem toho máte možnosť ubytovať sa v malých chatkách priamo v areáli festivalu, alebo v neďalekej Chatovej oblasti pod Gýmešom a penzióne Fortuna. V areáli festivalu vám taktiež budú k dispozícii aj sociálne zariadenia so sprchami. Neďaleko areálu sa nachádza aj jazero. Organizátori sľubujú kvalitné služby v príjemnom prostredí ale hlavne kvalitnú hudobnú nádielku.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Dvojdňová vstupenka13,00 €Nie je v predaji
Jednodňová vstupenka8,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.