Zoznam s.r.o.
 

Levity with Brian Cid (USA) – Quality Electronic Dance Music

Bizzare Club, Mostná 42, 949 01 Nitra

19.1.2018 21:00
Kúpiť

Levity je noc venovaná kultúre Underground Electronic Dance Music. Na našej party sa zchádzajú ľudia, ktorí zdieľajú atmosféru, lásku, slobodu a pôžitok z kvalitnej hudby akú nemáte môžnosť počuť nikde inde na Slovensku.

Našim prvým hosťom v roku 2018 bude rodák z New Yorku, Brian Cid, ktorý patrí medzi najväčšie talenty súčasnej elektronickej tanečnej hudby. S produkciou začínal už ako 14-ročný, vyštudoval audio engineering a spolupracoval na projektoch hviezd ako Beyoncé, Rihanna, Lady Gaga, Bruna Marsa či Cher. Neskôr sa rozhodol posunúť svoj talent ďalej a začal sa naplnovať venovať produkcii elektronickej hudby. Je originálne produkcie vyšli na labeloch ako Lost & Found, Knee Deep In Sound, Get Physical či microCastle a jeho hudba si našla uznanie a podporu pri menách ako Richie Hawtin, Pete Tong, Hernan Cattaneo, Solomun, Adriatique a mnohých ďalších.

Brian Cid vystúpi na Slovensku po prvý-krát a to exkluzívne v Bizzare Club-e. Kapacita je limitovaná na 100 ľudí !


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie8,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.