Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

GLADIATOR akustic tour

AZUL ARÉNA, Nádražná 2204/8, 958 01 Partizánske

18.01.2018 19:00

Skupina GLADIATOR na jeseň 2017 vyráža na svoje prvé akustické turné po Slovensku.
Akustické turné potrvá až do marca 2018. Jednou zo zastávok bude aj Azul aréna , kde si môžete tento jedinečný koncert vychutnať spoza okrúhlych stolov pri našom skvelom pivku Baťák .
GLADIATOR predstaví okrem overených hitov ako Láska, Bonboniéra, Keď sa láska podarí, Kúpim si pekný deň aj staršie skladby v prerobenom akustickom prevedení, ktoré kapela GLADIATOR už dlhodobo nehrávala. Budú medzi nimi skladby ako Viem, kde boh spí, Okno z prstov, Pieseň čiernych vrán, ale napríklad aj skladba zo sólového albumu speváka Mika Hladkého Achillova päta.

Príjemné večery s GLADIATOR hudbou budú sprevádzané skvelou atmosférou a prerozprávanými príbehmi z reálneho života chalanov z kapely.

GLADIATOR sa na turné veľmi teší. " Prerobiť rockové vypaľovačky ako " Hlavu maj hore" či "Nemôžem dýchať do akustickej formy nás veľmi baví, pretože skladby týmto dostavajú úplne iné pocity a nálady". - hovorí Miko Hladký, spevák skupiny GLADIATOR.

Cena na mieste:
Normal - 20 €
VIP vstupenky nebudú dostupné na predaj na mieste podujatia. VIP vstupenky je možné zakúpiť len v predpredaji.


Zľavy
Bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
GLADIATOR akustic tour
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie prízemie (stoly) 15,00 € Nie je v predaji
Sedenie dolný balkón (stoly) 15,00 € Nie je v predaji
Sedenie horný balkón (stoly) 15,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.