Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom Thomasom

Veľký gospelový koncert s Ankou Repkovou a Danielom Thomasom

26.11.2017 19:00
Teatro Wüstenrot, Dom odborov – ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislava

Upozornenie: 
Zmena miesta - podujatie sa presúva na nové miesto: Teatro Wüstenrot, Dom odborov – ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislava. (Pôvodné miesto: Koncertná sieň Klarisky). Vstupenky ostávajú v platnosti.


Speváčka Anka Repková známa z muzikálov Vlasy, Rocky Horror Show, Rebelové a multitalentovaný Daniel Thomas, ktorý spieval s Mariah Carey, Eltonom Johnom, Stingom, Lionelom Richiem, Hozierom, Leonou Lewis a ďalšími svetovými hviezdami, vystúpia 26.11. v bratislavskej koncertnej sieni Klarisky. Je to ich prvý a jediný spoločný koncert na Slovensku. Anka týmto koncertom nadviaže na minuloročný úspešný koncert v Klariskách s britskou lektorkou gospelu Andreou Encinas.

Daniel Thomas ako vokalista Cher, Mariah Carey, Luthera Vandrossa, Jamesa Browna, Anastacie a iných spevákov precestoval celý svet a dirigoval spevácke zbory, ktoré spievali s Madonnou, Kylie Minoque, Samom Smithom a ďalšími hviezdami. Daniel sa na koncerte predstaví nielen ako spevák, ale aj ako dirigent. Pod jeho vedením vystúpi 55 členný spevácky zbor, ktorý vznikne počas predchádzajúceho 2-dňového gospelového workshopu.

„Daniel je fantastickým spevákom a srší neuveriteľnou energiou. Som veľmi rada, že prijal moje pozvanie, a už 26. novembra ho budú môcť spoznať a hlavne naživo zažiť aj diváci na Slovensku. Neskutočne sa teším na tento spoločný koncert! Bude to nezabudnuteľný zážitok nielen pre vás divákov, ale aj pre nás účinkujúcich,“ pozýva speváčka a organizátorka koncertu Anka Repková.

Anka Repková na koncerte predstaví svoju autorskú tvorbu z nového albumu Som pravdivá, ktorý na ňom aj slávnostne pokrstí. Jej inšpiratívnu a povznášajúcu hudbu budete môcť počuť v krásnom zvuku sláčikových nástrojov, klavíra, gitary a rytmických nástrojov. Rovnako ako Daniel, aj Anka sa predstaví ako dirigentka, a to svojho gospelového zboru Spievanie nás baví.

Famózne spevácke výkony Anky Repkovej a Daniela Thomasa, jedinečný 55 členný zbor, Zbor Anky Repkovej - Spievanie nás baví, virtuózne výkony muzikantov a príjemné moderovanie Kataríny Brychtovej, sú zárukou fantastického zážitku. Vstupenky na Veľký gospelový koncert, ktorý sa uskutoční 26. novembra v koncertnej sieni Klarisky v Bratislave, si kúpite cez predpredaj.sk a na mieste.
 

Videá z minuloročného Veľkého gospelového koncertu:

Reportáž odvysielaná Západoslovenskou TV
Keep your hand on the plow, Hold On
- spieva 50 členný zbor zložený z účastníkov workshopu pod vedením britskej zbormajsterky Andrey Encinas 
Hallelujah - spieva Anka Repková a Zbor Anky Repkovej - Spievanie nás baví 
Hlas - spieva Anka Repková a Zbor Anky Repkovej - Spievanie nás baví
I need help - spieva Daniel Thomas so zborom 

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia