Zoznam s.r.o.
 

Koncert Close Harmony Friends

AZUL ARÉNA, Nádražná 2204/8, 958 01 Partizánske

14.2.2018 18:30
Kúpiť

Upozornenie: Zmena termínu podujatia. Podujatie sa z technických príčin presúva na nový valentínsky termín 14.2.2018 (pôvodný termín 8.12.2017).
Vstupenky ostávajú v platnosti.


Výnimočná a´cappella vokálna skupina interpretujúca vo svojom repertoári rock, pop, jazz a gospel v pestrej ponuke štýlu tzv. A´cappella Light pripravuje už v poradí ôsmy album.

Skupina pôsobí na Slovensku už viac než 26 rokov a od svojho založenia pravidelne brázdi javiská a scény doma i v zahraničí navštíviac takmer všetky Európske krajiny vrátane Anglicka, Belgicka, Španielska, Talianska /Vatikánu, Švédska, Nórska, Poľska, Maďarska, Rakúska, Českej republiky, pričom v zámorí účinkovala trikrát v Kolumbii, rovnako trikrát v Mexiku, v Japonsku a uskutočnila po tri roky za sebou koncertné turné po najväčších mestách Východného aj Západného pobrežia Austrálie (Sydney, Melbourne, Canberra, Perth). V máji 2008 skupina mala možnosť účinkovať ako hosť koncertu Bobby McFerrina v NTC Bratislava.
Na CD skupiny Desmod "Javorový album" teleso naspievalo ako hosť a´cappella verziu skladby "Posledná".


Zľavy
Bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Koncert Close Harmony Friends
 
 

Predaj lístkov

Cena 
VIP sedenie pred pódiom (stoly)12,00 €Vybrať miesto
Sedenie prízemie (stoly)10,00 €Vybrať miesto
Sedenie dolný balkón (stoly)10,00 €Vybrať miesto
Sedenie horný balkón (stoly)10,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.