Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Vianočný HEX a hostia

Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava

20.12.2017 20:00
Kúpiť

Vianočný HEX a hostia
Štúdio L+S
20.12. 2017 20:00 hod.


Skupina HEX sa rozhodla v adventnom čase potešiť fanúšikov ale aj seba výnimočným vianočným koncertom. Sviatočnú atmosféru doplnia špeciálni hostia, ktorých si HEX schováva ako prekvapenie. Ikona slovenskej hudby hrá od svojho vzniku v zložení Peter „Ďuďo“ Dudák, spev, gitara, klávesy, Martin „Fefe“ Žúži, gitara, Tomáš „Yxo“ Dohňanský, basová gitara a Tibor „Tybyke“ Szabados, bicie. Chalani z HEXu zrejú ako víno a znejú lepšie ako kedykoľvek predtým. Dôkazom je nový unikátny album TEBE, ktorý vydali v jedinečnej podobe knihy. Novinky „Nezaspím“, „Ľahký song“, ale aj hity „Keď sme sami“, „Nikdy nebolo lepšie“ či „V piatok podvečer“ zahrajú na vianočnom koncerte 20. decembra v Štúdiu L+S. Vianočný darček pre všetkých fanúšikov, ktorí sa nevedia dočkať turné TEBE, sa začína o 20:00 hodine.

Miesta v sektoroch C-P a G-P sú miesta na prístavkoch (drevené stoličky).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 

 
 
 
Vianočný HEX a hostia
 
 

Predaj lístkov

Cena 
A24,00 €Nie je v predaji
C24,00 €Nie je v predaji
C-P18,00 €Nie je v predaji
D24,00 €Nie je v predaji
E24,00 €Nie je v predaji
F24,00 €Nie je v predaji
G24,00 €Nie je v predaji
G-P18,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.