Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Vianočný koncert skupiny BABYBAND v Trenčíne

Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 3, 911 01 Trenčín

12.12.2017 17:00

Projekt Fíha tralala patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie slovenské detské produkcie. Škriatok učí deti prostredníctvom pesničiek a básničiek spoznávať svet. Chytľavé pesničky si radi spievajú deti, ale aj ich rodičia.

Výnimočná hudobná udalosť od tvorcov projektu FÍHA tralala. Vystúpi pre Vás kapela BABY BAND, od ktorej si vypočujete známe fíhovské hity, ako aj nové piesne z ich prvého samostatného CD "Pripraviť sa, pozor, štart!". A môžete si pritom aj zaspievať a zatancovať.

POZOR!!!: KEĎŽE SA BLÍŽIA VIANOCE, PRE DETI SME SI PRIPRAVILI JEDNO VEĽKÉ PREKVAPENIE. PRETO NEVÁHAJTE A OBJEDNAJTE SI SVOJ LÍSTOK V DOSTATOČNOM PREDSTIHU, KÝM SA RÝCHLO NEMINÚ :)


Odporúčame divákom, aby prichádzali na divadelné predstavenie minimálne 15 minút pred začatím. Vystúpenie začína vždy presne v stanovený čas.
Nesľubujte detičkám, že pôjdu na pódium. V tomto divadelnom vystúpení účinkujú iba herci.

Vstup do foyer na predstavenie: 30 minút pred predstavením.

Youtube kanál.

* Platnú vstupenku musí mať každá osoba, vrátane detí.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Vianočný koncert skupiny BABYBAND v Trenčíne
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Prízemie 10,00 € Nie je v predaji
Balkón 10,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.