Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Swingová tanečná párty s orchestrom Fats Jazz Band

Tančiareň a pivovar Franz, M. Rázusa 87/11, 984 01 Lučenec

25.11.2017 20:30

"Skvelá zábava v predvianočnom období v pivovare v Lučenci sľubuje boľavé nohy a možno trochu aj hlavu či zlomené srdce. Jediná štýlová tančiareň v okolí s najúspešnejším swingovým orchestrom posledných rokov, Fats Jazz Bandom!"

Prvotriedny deväť-členný orchester oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klavíristov. Orchester hrá pôvodnú hot-jazzovú swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.

V ponuke bude i špeciálne večerné menü, varené podľa dobových receptov.
Po zakúpení vstupeniek si môžete zarezervovať stôl, na tel. 0905 626 143 (od 9 do 17:00).


Viac informácii TU.Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 12,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.