19. Medzinárodný filmový festival Bratislava

19. Medzinárodný filmový festival Bratislava

9.11. - 16.11. 2017
Kiná: Lumière, Mladosť, Nostalgia

ONLINE PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ.

Medzinárodný filmový festival Bratislava

19. ročník Medzinárodného filmového festivalu Bratislava sa bude konať od 9. do 16. novembra 2017 v bratislavských mestských kinách Lumière, Mladosť Nostalgia.

Festival aj tento rok prinesie návštevníkom množstvo kvalitných filmov, ktoré sa do bežnej distribúcie nedostanú. Program je zostavený z  3 súťažných sekcií – medzinárodná súťaž hraných, dokumentárnych a krátkych filmov a 8 nesúťažných sekcií. Hlavnou témou aktuálneho ročníka a festivalového programu je filmové herectvo, ktorému sa venuje programová sekcia Lexikón. S témou 19.ročníka súvisí aj laureát Ceny MFF Bratislava za umelecký prínos svetovej kinematografie, popredný európsky herec a režisér Jean-Marc Barr. Jeho herecké umenie predstavíme v sekcii Pocta. Významným festivalovým hosťom bude tiež nezávislý kanadský filmár Denis Côté, ktorý počas festivalu osobne uvedie výber zo svojej tvorby a pre filmových nadšencov je pripravený aj masterclass s týmto osobitým režisérom. Festivalový program bude po prvýkrát prebiehať aj v kinách mimo Bratislavy a to v dňoch 15. – 16. novembra 2017 v Kine MIER v Modre, Kine Záhoran v Malackách a v Kine Mier v Senci.

FESTIVAL PASS (14,90 EUR) si môžete zakúpiť elektronicky prostredníctvom služby Predpredaj.sk do 7. novembra alebo od 9. novembra vo festivalovom Akreditačnom centre v Kine Lumière, Špitálska 4, Bratislava.

ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS (9,90 EUR) je cenovo zvýhodnenou ponukou pre študentov stredných a vysokých škôl. Ku vydaniu platného študentského pasu v Akreditačnom stredisku je potrebné dokladovať vek do 19 rokov alebo doklad o dennom vysokoškolskom štúdiu (Index, ISIC karta). Festival nezodpovedá za pochybenia na strane kupujúceho. Cenovo zvýhodnený ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS je v predaji len elektronicky prostredníctvom služby Predpredaj.sk do 7. novembra 2017.

Prostredníctvom služby Predpredaj.sk si kupujete VOUCHER, na základe ktorého vám FESTIVAL PASS alebo zvýhodnený ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS vystavia a odovzdajú v Akreditačnom centre festivalu od štvrtku 9.11.2017 v čase od 11.00 do 20.00 hod. a v dňoch 10. - 15.11. 2017 v čase od 11.00 do 20.00 hod.

FESTIVAL PASS a ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS oprávňujú držiteľa na vstup na festivalové predstavenia v kinách Lumière, Mladosť, Nostalgia v priebehu celého festivalu. Držitelia oboch typov FESTIVAL PASSOV majú možnosť využívať online rezervačný systém, ktorý bude spustený na festivalovom webe niekoľko dní pred začiatkom podujatia. Systém umožňuje rezerváciu vstupu na vybrané filmové predstavenie z pohodlia domova. Rezervácie je možné uskutočniť aj na mieste, vo všetkých bratislavských festivalových kinách a v Akreditačnom centre v Kine Lumière, Špitálska 4, Bratislava.

Viac informácii nájdete na www.bratislavaiff.sk a Facebooku.

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia