Zoznam s.r.o.
 

STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)....skoro nežné tour 2017

Slovensko

November 2017
Kúpiť

STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)

.... skoro nežné tour 2017 ....

Nič nevystihuje slobodu viac ako hudba, zvláda všetky jej nálady a farebnosť. A nosnou témou tohto mini tour bude práve sloboda. No a samozrejme láska a ..., lebo v daný víkend si pripomíname krehkosť našej demokracie.

STROY (CZ) - progresívna post grungová úderka z Čiech, ktorá v zložení Michal Skořepa, Marek Bero a Danny Rico, valcuje české kluby a fesťáky. Na Slovensku ste ich už mali možnosť vidieť ako predkapelu Philla Ruda z AC/DC, kde v mnohých zanechali skvelý dojem. Túto hudobnú lahôdku jednoducho musíte zažiť a vidieť.
Viac info na Facebooku alebo na www.stroy-band.com.

ASENTH (SK) - toto slovenské zoskupenie už netreba snáď nikomu predstavovať! Vyhrali všetko , čo sa vyhrať dalo. Absolútny víťaz prvého ročníka Rockovej maturity Vám prinesie staré osvedčené skladby, doplnené aj o nové kúsky z pripravovaného albumu.
Viac info na Facebooku.

SENDWITCH (CZ) - na seba zobral neľahkú úlohu, a chce spôsobiť otras na českej rock-metalovej scéne, čo sa mu postupne aj darí, aj keď cesta je ešte kľukatá a dlhá. Ich vystúpenia sa vyznačujú aj prepracovanou choreografiou, takže aj oči dostanú svoju dávku sendwitchu.
Viac info na Facebooku alebo na www.sendwitch-band.com.

BULLET HOLES (SK) - bratislavská rockové kvarteto mladíkov prináša priamočiary a mladícky drzý rokenrol, ktorý pomenováva témy a ich videnie sveta a života. Túto kapelu sa nedá nemať rád, čo samozrejme platí hlavne pre baby, ktoré by patričného dozoru tejto muzike určite podľahnu.
Viac info na Facebooku.


Zvýhodnená cena vstupeniek 5 eur platí do 31.10.2017.
Cena na mieste: 9 eur


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)16.11.2017 / 20:00 - Smer Music Bar, Romualda Zaymusa 72/8, Žilina
STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)17.11.2017 / 20:00 - Frankie Rock Club, Mostná 42, 949 01 Nitra
STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)18.11.2017 / 20:00 - Hudobný klub ZA RAMPAMI, Trenčianska 1189, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET HOLES (SK)19.11.2017 / 20:00 - Randal club, Karpatská 2, 81105 Bratislava
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.