Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

POWER DAYS

Hotel Senec, Slnečné jazerá – sever, 903 01 Senec

11.11. - 12.11.2017, 10:00

POWER DAYS je najúspešnejší motivačný seminár v Európe, ktorý absolvovalo už viac ako 500-tisíc ľudí z 27 štátov. Teraz sa uskutoční prvýkrát konečne na Slovensku, v dňoch 11.-12. Novembra 2017, v hoteli Senec v Senci.

Tento seminár je určený pre každého, kto potrebuje získať nový impulz v osobnom živote, pracovnej kariére alebo v podnikaní, bez ohľadu na vek, vzdelanie alebo profesiu. Každý, kto chce zlepšiť svoje výsledky v práci, podnikaní, alebo aj v súkromnom živote, získa jedinečné návody a stratégie, ktoré sú výsledkom exkluzívnej spolupráce TOP kouča a školiteľa Jürgena Höllera v Nemecku za rok 2017 a úspešného slovenského podnikateľa a motivačného kouča Petra Krištofoviča. Práve Peter Krištofovič bude hlavným školiteľom a spíkrom na seminári POWER DAYS v Senci (11.-12. November 2017). Svoju prvú firmu založil pred viac ako 20 rokmi doslova v detskej izbe, dnes však už spolu vlastní viac ako 40 firiem v piatich štátoch. Na svojich motivačno-rozvojových seminároch už pomohol viac ako tisícom ľudí v strednej a východnej Európe a dnes spolupracuje na vzdelávaní, sebarozvoji a vzdelávaní ľudí s jednou z najlepších školiteľských firiem na svete, Jürgen Höller Academy.

Silver vstupenka: umožňuje ľudom si sadnúť kamkoľvek, s výnimkou Platinum vstupov. V cene je dvojdňové vzdelávanie a 150-stranová vzdelávacia príručka s perom, možnosť využiť zľavu na ubytovanie v hoteli Senec.

Platinum vstupenka: garantuje najlepšie miesta vpredu na sedenie. V cene sú dva dni vzdelávania,  večera s Petrom Krištofovičom, 150-stranová príručka s perom, občerstvenie počas dvoch dní, možnosť využiť zľavu na ubytovanie v hoteli Senec.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.