Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

TITAN FIGHT NIGHT

Mestská športová hala, Februárová 11, 958 01 Partizánske

18.11.2017, 19:30

Slovensko sa chystá po veľkom minuloročnom úspechu na už tretí ročník TITAN FIGHT NIGHT. Môžete sa opäť tešiť na ring, fantastických bojovníkov, vymakané telá, boj, hrdosť, česť, emócie, hustá atmosféru na našom prakticky 4 ( po nultom ročníku )  pokračovaní už tento november! Galavečer bojových športov prichádza do Partizánskeho ešte s lepším, nervy drásajúcim programom ako minulý rok.

Moderátorom bude Peter Obert, ktorý vytvoril úžasnú atmosféru v spolupráci s najlepšími fanúškmi. Tento krát bude hrať špičkový DJ BIZZARE. Program doplní so svojím úžasným hlasom speváčka KAMI študujúca v Prahe.

Takže si v diároch a kalendároch zakrúžkujte povinne dátum 18.11., pripíšte čas 19:30 a buďte aj Vy súčasťou nezabudnuteľných momentov a spomienok. Postupne zverejníme mená fighterov, program a ostatné informácie, máte sa na čo tešiť. Pripravujeme štýl MMA, K1, Box a Thajský box.  VIP hostia aj na skvelý catering. Fotografovanie s fightermi, moderátorom a hosťami na konci galavečera.

VIP vstupenka obsahuje: vstup pre 5 osôb, alko, nealko, jedlo. Po zakúpení VIP stoja je potrebná rezervácia na tel. čísle 0903 555 547 (kvôli mennému označeniu stola).

Ceny vstupeniek sa budú postupne zvyšovať.

Informácie nájdete:
Oficiálny web
Facebook
Instagram
Youtube kanál

Online predaj vstupeniek bude ukončený 17.11.2017 o 19:00. Vstupenky budú dostupné aj na mieste podujatia, AVŠAK V LIMITOVANOM POČTE.
 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
TITAN FIGHT NIGHT