Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FIT POBYTY

Slovensko

Sezóna 2017
Kúpiť

Tiež máš problém nájsť kvalitný program na víkend? Poď s nami na hory a my ti ukážeme, ako ľahko sa dá zdravo žiť. Stačí si vybrať niektorý z našich pobytových balíkov a o kvalitný víkendový program plný zábavy, pohybu, relaxu a užitočných informácii máš postarané!

Fight Camp – Zamerané na box

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/fight-camp-pre-zaciatocnikov/
Termín: 17.11. – 19.11.2017
Miesto: Penzión Perún** - Snowland Valča
Cena pre 2 osoby: 358 €
Predpredaj cena: 315 € (12% zľava)

Vieme, že bojové športy nie sú len pre bitkárov. Vedia to aj naše klientky a klienti, pre ktorých sme sa rozhodli zorganizovať 3-dňový športový camp so zameraním na box v krásnom horskom prostredí Valčianskej doliny. Ak si aj ty fanúšikom týchto športov alebo len hľadáš doplnok k svojim pohybovým aktivitám, neváhaj a pridaj sa k nám. Box je totiž naozaj úplne pre každého. A samozrejme,  ak by ti tréningy nestačili, máme pre všetkých pripravenú aj prednášku o výžive, workshop zameraný na prípravu zdravých raňajok, či wellness v susednom 4* hoteli Impozant.

____________________________________________________________________________________________________

Fit Štartér

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/fit-starter/
Termín: 10.11. - 12.11.2017
Miesto: Hotel FIS*** - Štrbské Pleso
Cena pre 2 osoby: 418 €
Predpredaj cena: 367 € (12% zľava)

Chceš konečne zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, len nevieš ako začať? V tom prípade je tento štartovací fit víkend poskladaný presne pre teba! Keďže je práve začiatok každej zmeny tým najťažším, rozhodli sme sa dať spolu s trénermi a výživovým poradcami dokopy tie úplne najdôležitejšie informácie ohľadom cvičenia a zdravej výživy. Následne sme ich pretavili do prednášok, workshopov a cvičení zameraných na chudnutie a tvarovanie postavy, a vytvorili nabitý víkendový program priamo na Štrbskom Plese. Žiadne protirečiace internetové návody ako schudnúť, ani zaručené očistné kúry a drastické diéty. Len odborníci a nimi podávané fakty, ktoré ti skutočne môžu pomôcť nakopnúť do tak chcenej zmeny!

____________________________________________________________________________________________________

Power Joga & Fitness Víkend

Link: fitpobyty.ceztrenera.sk/produkt/power-joga-fitness-vikend/
Termín: 10.11. - 12.11.2017
Miesto: Grandhotel Praha**** - Tatranská Lomnica
Cena pre 2 osoby:  458€
Predpredaj cena: 403 € (12% zľava)

Ak chceš cez víkend zrelaxovať, no zároveň si poriadne zamakať, nič lepšie ako kombináciu power jogy a funkčného tréningu nevymyslíš. Práve z tohto dôvodu sme tieto dve činnosti spojili, pridali k nim 4-hviezdičkové ubytovanie, wellness, prednášky o strave a skvelú kuchyňu Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici, a vznikol tento špecifický Power Joga & Fitness pobyt. Niečo pre ľudí, ktorí majú radi z každého rožku trošku!

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.