Zoznam s.r.o.
 

Terry Oldfield & Soraya

PKO Prešov, Hlavná 50, 080 01 Prešov

16.10.2017 19:00
Kúpiť

TERRY OLDFIELD & SORAYA - v Prešove!!!

Prvýkrát na Slovensku! Koncert svetoznámeho britského skladateľa a hudobníka Terryho Oldfielda s manželkou Sorayou. Britský hudobník Terry Oldfield, brat Mike Oldfield-a a Sally Oldfield, začal svoju sólovú kariéru v 70. rokoch, odvtedy vydal desiatky albumov a skomponoval hudbu pre mnoho dokumentárnych filmov.

S manželkou Sorayou tvoria aj hudobný pár a vedú workshopy, ktoré vo Vás zanechajú neopakovateľný zážitok a úžasný pocit, ktorý prinášajú vďaka prekrásnym skladbám, Terryho hre na flauty a gitaru, spevu a takisto spevu a hre na klávesy Soraye.

Nenechajte si újsť úplne prvý koncert Terryho Oldfielda a Soraye na Slovensku! Jedinečná príležitosť vidieť a zažiť neopakovateľnú atmosféru v krásnom prostredí PKO Prešov - Čierny Orol s čarovnou a dychberúcou hudbou, ktorú k nám prinesú Terry a Soraya už tohto roku v októbri.

Zľavy:
50% zľava na vstupné pre osoby ZŤP
30% zľava pre študentov
Zľavy je možné uplatniť po predložení preukazu ZŤP / študentského preukazu len pri osobnom nakupe v predajni VOITON Prešov, na mieste konania, alebo na tel. 0910 819 001.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Terry Oldfield & Soraya
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Prízemie vľavo VIP35,00 €Vybrať miesto
Prízemie vpravo VIP35,00 €Vybrať miesto
Prízemie vľavo25,00 €Vybrať miesto
Prízemie vľavo20,00 €Vybrať miesto
Balkón20,00 €Vybrať miesto
LÓŽA VĽAVO II - VIP35,00 €Vybrať miesto
LÓŽA VĽAVO III - VIP35,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.