Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

AXWELL, CHICANE,...

Incheba Expo Arena Bratislava, Viedenská cesta 3 - 7, 851 01 Bratislava

5.9.2014 20:00
Kúpiť

Pripravte sa na luxusnú rozlúčku s tohtoročným letom, ktorú môžete zažiť v spoločnosti svetovej ikony hudobnej scény AXWELL, člena formácie SWEDISH HOUSE MAFIA, ktorá sa uskutoční 5. Septembra v Bratislavskej Incheba Expo Aréne, kúsok od historického centra hlavného mesta. Bude to premiéra, keď vôbec niekto s „prívlastkom“ SWEDISH HOUSE MAFIA vystúpi na Slovensku.  Príďte si zaspievať a zatancovať na beaty hitov ako In My Mind, Leave the World Behind, Don´t you worry Child, One, Greyhound, Center Of The Universe, I Found U, Feel The Vibe, Watch The Sunrise, Tell Me Why,...  

Švédsky ikonický Dj a producent AXWELL, vlastným menom Axel Hedfors (36), pochádza zo Štokholmu. Známe meno ktoré produkovalo mnoho nezameniteľných hitov, sa okrem spolupráce s mainstreamovými umelcami ako Pharell Williams, Madonna, Nelly Furtado, Usher môže pýšiť i dvomi nomináciami na Grammy.

Celonočná párty sa nezaobíde len s telom a dušou švédskej formácie, ktorá posledné roky valcovala svetoznáme festivaly, arény a mekky zábavy Ibizu, Miami, či Las Vegas. Jej multižánrový náboj naplnia tranceová legenda CHICANE, švédsky tech/house producent JESPER DAHLBÄCK a lokálni matadori MILAN LIESKOVSKY, EKG iní slovenský Dji.

Legendárny CHICANE je dôkaz, že „stará škola nikdy nevymiera“. Medzi najznámejšie hity patria klubové a rádiové hymny Saltwater, Offshore a Don´t Give up s Bryanom Adamsom.

Pripravené je aj niečo pre fajnšmekrov! JESPER DAHLBÄCK (Persuader), vážený švédsky producent výnimočne vystupujúci ako DJ na ktorého lámané beaty si budete môcť na Slovensku po prvýkrát zatancovať.

INFO: www.fte.sk

Plocha / Floor - vstup na plochu (státie)
Kaskády / Cascades - vstup na plochu a kaskády s vlastnými barmi
VIP - VIP vstup, VIP bar, vstup do oboch VIP sektorov a na plochu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

 
 
 
AXWELL, CHICANE,...
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Kaskáda / Cascade29,00 €Nie je v predaji
Plocha / Floor25,00 €Nie je v predaji
VIP39,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.