Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cradle Of Filth & Moonspell

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

20.01.2018 19:00

Na Slovensko mieri britská kultová symphonic black metalová hviezda  CRADLE OF FILTH predstaviť najnovší a možno aj najväčší  štúdiový album Cryptoriana - Seductiveness of Decay.

CRADLE OF FILTH je silnejší a ničivejší  ako kedykoľvek predtým, siaha na vyšší stupeň a najnovším počinom ukáže, že výsledok  nového albumu bude fascinujúci, desivý a elektrizujúci zároveň.  Album vyjde 22.9.2017  a bude presne taký umelecký, aký fanúšikovia očakávajú.
O pravdivosti týchto slov sa môžu fanúšikovia prísť presvedčiť  na bratislavskú show , kde kapela predstaví nadchádzajúci album. Zároveň zahrá aj piesne zo starších albumov.
Ako špeciálny hosť sa predstaví portugálska gothic metalová legenda MOONSPELL, ktorá tiež predstaví nový album a vyjde 3.11.2017 cez Napalm Records. Koncept nového albumu je o veľkom zemetrasení v Lisabone a bude to ich prvý album naspievaný v ich rodnom jazyku –portugálčšine. Fanúšikovia sa majú na čo tešiť!!

VIP lístok zahŕňa:
- Vlastný bar
- Vlastné toalety
- Najlepší výhľad a sedenie pri stole
- Smoking room


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.