Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

KLEOPATRA - LEGENDA JE ZPĚT

Areál Kameňolomu pod Pezinskou Babou

28.8.2014 21:00
Kúpiť

 

KLEOPATRA - najúspešnejší český muzikál s hviezdnym obsadením v exkluzívnom exteriérovom prostredí pezinského kameňolomu, predstavenie trvá 120 min + 20 min prestávka
Obsadenie:
KLEOPATRA - Kamila Nývltová, CEASAR - Daniel Hůlka, MARCUS ANTONIUS - Josef Vojtek, OCTÁVIUS - Tomáš Trapl, PTOLEMÁJOS - Josef Vágner , APOLLPDOROS - Lešek Semelka ,
RUFIUS - Juraj Bernáth, ISIS - Ludmila Genzerová a ďalší.

Areál bude sprístupnený od 18.00 hod.
Od 18.30 do 19.30 hod je pripravená pre všetkých účastníkov ochutnávka vína z vinárstva VÍNO LUDVIK . OCHUTNÁVKA JE ZDRARMA !
Kyvadlová doprava z parkoviska v Kučišdorfskéj doline je pre návštevníkov pripravená od 18.00 hod.
Organizátor doporučuje prísť najmenej 2 hod. pred predstavením.
Predpokladaný začiatok 21.00 hod.


Príbeh sa odohráva 14 rokov pred Kristom v tej dobe vládne v Egypte Kleopatrin brat Poilemaios. Ceasar najmocnejší muž Rima vstupuje do Alexandrie , Kleopatra využije túto príležitosť a nechá sa zabalená v koberci tajne dopraviť k Ceasarovi. Chce získať spojenca proti bratovi. Ceasara jej krása a výrečnosť očarí a porazí Ptolemaia. Z Kleopatry sa stáva kráľovná Egypta. Ceasar sa do nej zamiluje a ona mu porodí syna Ceasarióna.
Odchádzajú spolu do Ríma, kde nie je Kleopatra príliš vítaná, ale ona si svojim vystupovaním a bohatstvom získa Rím na svoju stranu. Následne je Ceasar v rímskom senáte zavraždený spiklencami na čele s Brutom, jeho adoptívnym synom. Kleopatra s Cesariónom odchádzajú naspať do Egypta. Marcus Antonius chce pomstiť Ceasara a uzatvára dohodu s Octáviusom druhým adoptívnym synom Ceasara. Porazia Ceasarových vrahov, ale
Octávius už nemá peniaze na vojsko a je nútený požiadať o pomoc Kleopatru. Kleopatra mu vyhovie. Marcus Antonius sa zaľúbi do Kleopatry a ostáva v Egypte, to sa nepáči Octaviovi a keď sa vráti do Ríma, ožení ho so svojou sestrou Octaviou. To sa nepáči Kleopatre a donúti ho zobrať si ju za manželku a ustanoviť Cesarióna za budúceho vládcu Egypta. Toto neznesie Octávius a poštve senát proti Kleopate. Získa súhlas na vojnu proti Egyptu.
Marcus Antonius bojuje v službách Kleopatry a prehráva. Keď bráni Alexandriu dostane falošnú správu o smrti Kleoparty a pokúsi sa o samovraždu. Dopravia ho do paláca a tam zomiera v náručí Kleopatry. Prichádza Octávius, ale Kleopatra odmieta žiť a v nestráženej chvíli sa nechá uštipnúť kobrou a zomiera.

- návštevníkom predstavenia bude k dispozícii odstavné parkovisko a kyvadlová doprava do areálu kameňolomu, stánky s občerstvením sú pripravené v mieste konania ,doporučujeme prísť aspoň hodinu pred predstavením.
- v prípade nepriaznivého počasia bude náhradný termín september 2014

VIP sektor:
- alkoholické a nealkoholické nápoje
- teplý a studený bufet
- parkovanie v areále kameňolomu Pezinok
- po ukončení predstavenia recepcia vo VIP stane za účasti hlavných predstaviteľov muzikálu
- CD s hudbou z muzikálu Kleopatra

SEKTOR A - každý účastník dostane ku svojej vstupenke pohár vína z Malokarpatských viníc

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

 
 
 
KLEOPATRA - LEGENDA JE ZPĚT
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Sektor A vľavo55,00 €Nie je v predaji
Sektor A vpravo55,00 €Nie je v predaji
Sektor B vľavo60,00 €Nie je v predaji
Sektor B vpravo60,00 €Nie je v predaji
Tribúna vľavo52,00 €Nie je v predaji
Tribúna vpravo52,00 €Nie je v predaji
VIP vľavo95,00 €Nie je v predaji
VIP vpravo95,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.