Zoznam s.r.o.
 

Hugh Cornwell - Acoustic Tour 2017

Majestic Music Club, Karpatská 2, 81105 Bratislava

2.12.2017, 21:00
Kúpiť

Hugh Cornwell je jedným z najkvalitnejších skladateľských talentov vo Veľkej Británii. Premiérovo sa predstaví na Slovensku už o 3 mesiace. Na akustickom koncerte v decembri v bratislavskom Majestic Music Clube zahrá skladby, ktoré sú prierezom celej jeho kariéry od raných Stranglers po súčasnosť, vrátane nových a nikdy predtým nehraných skladieb z budúceho štúdiového albumu "Villains”.

Ako pôvodný gitarista, spevák a hlavný skladateľ britskej rockovej kapely The Stranglers, získal obrovský úspech s desiatimi hitovými albumami a 21 singlami v Top Forty, ktoré bodovali v Európe rovnako ako v USA s klasickými hitmi vrátane Peaches, No More Heroes, Golden Brown, Nice N’ Sleazy, Always the Sun a Duchess.

Cornwellov zatiaľ posledný štúdiový album Totem and Taboo bol sprevádzaný nadšenými recenziami. Bol nahratý v štúdiu Electrical Audio v Chicagu a zmixoval ho legendárny Steve Albini.

"Britský punkový temný pán.” David Fricke/Rolling Stone

"Jeho najsilnejší album za posledných 30 rokov.” Mojo

"Desať piesní, desať odlišných sentimentov, desať atmosfér, všetko nepochybne Cornwell a naozaj, všetko pekelne dobré.” Your Flesh


Špeciálna uvádzacia cena na prvých 50 vstupeniek.
VIP vstupenka zahŕňa: vlastný bar, WC, sedenie pri stoloch na balkóne


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Sedenie17,00 €
VIP30,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.