Zoznam s.r.o.
 

Alle Farben

Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Bratislava

10.11.2017 20:00
Kúpiť

Nemecký DJ svetového meradla Frans Zimmer, známy pod pseudonymom Alle Farben, prichádza na Slovensko so svojím nezameniteľným zvukom!
Jeho umelecké meno (v preklade: všetky farby) dokonale korešponduje so soundom, ktorý jeho hudba prináša. Ľudia na celom svete jednoducho milujú jeho jemné tóny pozitívnych hitov ako „Little Hollywood“ alebo „Bad Ideas“. Tieto single dlhodobo kraľujú popredným priečkam v rádiových hitparádach ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Nezastaviteľný úsmev na jeho tvári spolu s hudbou, ktorá hrá všetkými farbami, prináša dychvyrážajúcu  emóciu a zážitok!  Alle Farben je pôvodom priamo z Berlin-Kreuzberg. Z tohto dôvodu jeho zvuk prirodzene sprevádzajú špecifické charakteristiky a vlastnosti berlínskeho nočného života: rozmanitosť, farebnosť, sloboda a vždy sa drží na veľmi tenkej hranici medzi melanchóliou a eufóriou.

VIP státie - státie s najlepším výhľadom na stage
VIP sedenie - sedenie, samostatný bar, samostatný odkladací priestor


Vstup do 16 rokov len v sprievode dospelej zodpovednej osoby
Bezbariérový prístup, vstup pre ZŤP – zadarmo


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Normal státie9,90 €
VIP Státie15,90 €
VIP sedenie25,90 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.