Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Alle Farben

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

11.11.2017 20:00


ZMENA MIESTA PODUJATIA. PODUJATIE SA PRESÚVA NA MIESTO MAJESTIC MUSIC CLUB (pôvodné miesto Refinery Gallery).

Nemecký DJ svetového meradla Frans Zimmer, známy pod pseudonymom Alle Farben, prichádza na Slovensko so svojím nezameniteľným zvukom!
Jeho umelecké meno (v preklade: všetky farby) dokonale korešponduje so soundom, ktorý jeho hudba prináša. Ľudia na celom svete jednoducho milujú jeho jemné tóny pozitívnych hitov ako „Little Hollywood“ alebo „Bad Ideas“. Tieto single dlhodobo kraľujú popredným priečkam v rádiových hitparádach ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Nezastaviteľný úsmev na jeho tvári spolu s hudbou, ktorá hrá všetkými farbami, prináša dychvyrážajúcu  emóciu a zážitok!  Alle Farben je pôvodom priamo z Berlin-Kreuzberg. Z tohto dôvodu jeho zvuk prirodzene sprevádzajú špecifické charakteristiky a vlastnosti berlínskeho nočného života: rozmanitosť, farebnosť, sloboda a vždy sa drží na veľmi tenkej hranici medzi melanchóliou a eufóriou.

VIP - priestor hore na tribúne, koridor pred pódiom. Zákazníci s VIP lístkami si môžu užiť show z prvej rady alebo s najlepším výhľadom zhora.
Do tejto VIP kategórie patria kategórie VIP státie a VIP sedenie z Refinery Gallery.

Vstup do 16 rokov len v sprievode dospelej zodpovednej osoby
Bezbariérový prístup, vstup pre ZŤP – zadarmo


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Normal státie 17,90 € Nie je v predaji
VIP 29,90 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.