Koncert Fero Király / Philip Glass - Dances No.2 - No.4

Koncert Fero Király / Philip Glass - Dances No.2 - No.4

25.08.2017 19:00
Divadlo Pôtoň, Bátovce 358, 935 03 Bátovce

Príďte do Bátoviec na koncert vážnej hudby a vypočujte si skladby Phillipa Glassa v minimalistickom prevedení Fera Királyho, ktorý v Divadle Pôtoň uvedie raritné skladby Dance Nr. 2 a Nr. 4 pre sólový elektrický organ. Glassove Tance budú uvedené spolu s videoprojekciou, ktorú pripraví Jakub Pišek alias VJ Kubriel.

Vstup len v spoločenskom oblečení.
Predpredaj: 8 eur 
Rodinná vstupenka: 20 eur

*V cene vstupenky je pohár šampanského*

O koncerte:
Takmer pred rokom krstil súbor Cluster ensemble trojalbum minimalistických skladieb Philipa Glassa, ktorý v USA vydalo Glassovo vydavateľstvo Orange Mountain Music a získal výborné ohlasy v britských aj amerických médiách. Fero Király, jeden z kľúčových členov Cluster ensemble, prichádza teraz s novým glassovským projektom. 
Dance Nr. 2 a Nr. 4 vznikli koncom 70. rokov, v závere Glassovho minimalistického obdobia. Na Slovensku ich Király uvádza ako prvý a aj v zahraničí sa hrávajú raritne. Sú súčasťou väčšieho cyklu piatich tancov, z ktorých ostatné sú určené pre väčší ansámbel a práva na ich uvedenie má doposiaľ vyhradené autor.

Viac info.

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Vstupenka
  Cena
  8,00 €
  Nie je v predaji
 • Rodinná vstupenka (4 osoby)
  Cena
  20,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané