Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

RUINY III. - Festival inej hudby na netradičných miestach

Schátraný štud. internát v Rim. Sobote, Školská 867/7,979 01 Rimavská Sobota

9.9.2017 17:30
Kúpiť


Projekt RUINY sa po prvých dvoch vypredaných podujatiach v Lučenci presúva do Rimavskej Soboty, divákom prinesie intímne koncerty.

"Úlohou nasledujúceho cyklu je prezentovať rôzne súčasné spracovania folklóru -  v tomto prípade pôjde o slovenskú a moravskú ľudovú hudbu. Koncerty sa odohrajú v opustenej socialistickej koncertnej sále. Umiestnenie účinkujúcich medzi divákmi bude slúžiť ako symbol, rituál k očisteniu hudby od zneužívania minulým režimom. Súčasťou podujatia je aj diskusia s hosťami z akademickej obce,"

Program:
Slovenský folklór reprezentuje vokálno-multimediálne zoskupenie L Ú K Y, ktoré pod vedením Jany Ambrózovej kombinuje ženský spev vychádzajúci z ľudovej tradície, performance a zvukovú inštaláciu od Jonáša Grusku.

Pozvanie prijal aj český skladateľ a kontrabasista Jiří Slavík, ktorý spolu s Marianom Friedlom odprezentuje album "Mateřština". Album bol ocenený soškou Anděl 2017,  intrepreti ho predstavia aj na prestížnom pražskom festivale Struny podzimu.

Sprievodný program obsahuje výtvarné, multimediálne a literárne umenie.

Kapacita podujatia je obmedzená.

Činnosť OZ Projekt RUINY je v plnom rozsahu nezisková, kúpou drahšej vstupenky podporíte nielen naše fungovanie, ale i realizáciu nadchádzajúceho podujatia.

Viac info na www.projektruiny.sk alebo na Facebooku.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.