Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

10. výročie Cigánskych diablov na Bratislavskom hrade

Západná terasa Bratislavského hradu, 811 06 Bratislava

27.8.2017, 20:00

PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ. LIMITOVANÝ POČET VSTUPENIEK BUDE DOSTUPNÝ AJ NA MIESTE PODUJATIA.

Dych berúca hudobná šou plná temperamentu, vášne, elegancie, talentu a zvučných mien!

Koncertovali na najznámejších pódiách naprieč všetkými svetadielmi... Odbornou verejnosťou sú považovaný za jeden z najlepších orchestrov v kategórií Etno a World music na svete... Spolupracovali s poprednými symfonickými orchestrami, dirigentmi, spevákmi a inštrumentalistami rozličných žánrov... Majú za sebou nespočetné množstvo predaných nosičov... Sú držiteľmi zlatých i platinových platní či ocenenia Hudobnej akadémie Grammy... A pri príležitosti osláv 10. výročia od svojho vzniku predvedú počas jediného večera svoje geniálne majstrovstvo na brilantnej hudobnej šou!


10. výročie Cigánskych diablov na Bratislavskom hrade
Už 27. augusta sa priestory západnej terasy Bratislavského hradu premenia na otvorenú koncertnú sálu, ktorá sa ponorí do tónov veselých, ale i clivých. Diváci sa počas večera plného živelných rytmov môžu tešiť nielen na prierez hudobných žánrov v unikátnom husľovom podaní primáša Štefana Banyáka, cimbalu Ernesta Šarköziho, violončela Silvie Šarköziovej, klarinetu Zoltána Grunzu, ale aj na orchester Slovenski symfonici a Veľký cigánsky orchester, ktoré im budú sekundovať v harmonickom súlade. Grandióznosť celého podujatia podtrhne veľkolepá scéna, na ktorej sa okrem samotných Cigánskych diablov, orchestra Slovenski symfonici a Veľkého cigánskeho orchestra predstavia aj velikáni československého hudobného neba – Lucie Bílá a Robo Grigorov. Počas jediného koncertu svojho druhu na Slovensku zaznejú čardáše, tanečné melódie, ale aj opera, klasika, ruské, židovské či cigánske piesne v neobvyklých hudobných kombináciách s novým imidžom, ku ktorým sa pridajú najväčšie hity Bílej a Grigorova.

Nezmeškajte vzrušujúci kultúrny zážitok, ktorý sa Vám zaryje hlboko do pamäti!

Mediálnymi partnermi podujatia sú televízia 213, časopis MIAU, Goldman magazín a portál Zoznam.sk

Výnimočný koncert 10. výročia Cigánskych diablov na Bratislavskom hrade Vám prináša v rámci projektu „Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu“ medzinárodná sieť pokrových klubov a kasín Rebuy Stars.


Facebook event

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
10. výročie Cigánskych diablov na Bratislavskom hrade