Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Michal Pavlíček a Trio

Dom kultúry Devín, Rytierske nám., Bratislava - Devín

05.10.2017 19:00

Michal Pavlíček a Trio
5.10.2017 o 19,00  Dom kultúry Devín, Rytierske nám., Bratislava - Devín


Desiatky rokov poznajú priaznivci najkvalitnejšej domácej rockovej hudby Michala Pavlíčka, ako vrcholného gitarového virtuóza a radia ho vedľa ikonických kolegov Radima Hladíka, Ľuboša Andršta alebo Miloša Doda Doležala.Rovnocennou zložkou jeho hudobnej osobnosti je aj jeho autorský potenciál. A je fakt, že sa od komponovania rockových skladieb a piesní postupne dostal až k spolupráci s veľkými celkami a symfonickými orchestrami. Vrcholná a originálna Pavlíčkova podvojnosť je v domácom, ale aj v medzinárodnom merítku celkom unikátna.

Upozornil na seba už počas 70. rokov ako člen amatérskej, ale veľmi zdatnej skupiny Expanze. Skoro potom prešiel do profesionálneho tábora ku kapele Bohemia. A z následného stretnutia s Michalom Kocábom vznikol pred záverom dekády Pražský výběr. Súčasne tvoril pilier skvelého tria Horký dech Jany Koubkovej. Nazbierané hráčske a autorské skúsenosti rozvinul v Stromboli s Bárou Basikovou, pre niekoho snáď najoriginálnejšej kapely českej rockovej histórie. Nasledovali projekty BSP (pre sólistu kapely Kamila Střihavku napísal hit Země vzdálená, zďaleka presahujúci čas svojho vzniku), brilantný inštrumentálny ansámbel Big Heads, v posledných rokoch Trio (teraz ako Čombeband), alebo hviezdna zostava Supergroup. Zásadný podiel mal na ocenených albumoch Zuzany Michnovej (Rány) a Moniky Načevy (Možnosti tu jsou, Mami), spolupracoval s významnými hudobníkmi aj iných žánrových oblastí (Richard Müller, Jiří Stivín, Miroslav Vitouš).

Napísal hudbu ku 23 divadelným predstaveniam, niekoľkým baletom, feériám Laterny magiky, k televíznym inscenáciám a seriálom (celkom 40 titulov, ako aj zahraničných, napr. séria BBC Červený Bedrník, Merlin IV, a k niekoľkým celovečerným filmom napr. Odcházení Václava Havla). Na poli muzikálov sa presadil predovšetkým úspešným Excalibrom, atď. Jeho meno figuruje na viac ako 70-ich CD a DVD. Bol ústrednou postavou viac ako desať rokov vysielaného hudobného programu ČT Na Kloboučku. Je držiteľom zlatých a platinových platní, a tiež dvoch cien Anděl. Predovšetkým je ale maximálne tvorivou osobnosťou, neustále hľadajúc nové cesty výrazu. 


Zľavy:
bez nároku na zľavu


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 15,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.