Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Urban Market 2017 (Spring Edition)

Fakulta architektúry STU, Námestie slobody 19, 812 45 Bratislava

2.6. - 4.6. 2017
Kúpiť

Urban Market je predajná výstava dobrej módy, dizajnu, šperkov, doplnkov a kreativity v najrôznejších podobách. V roku 2017 bude Urban Market prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí už po ôsmykrát. Uskutoční sa v budove Fakulty architektúry STU a jarná edícia podujatia sa už tradične koná v rámci bratislavských Dní architektúry a dizajnu (DAAD). Témou podujatia je RETROSPEKTÍVA.

- viac ako 100 predajcov módy, šperkov, doplnkov a dizajnu
- streetfood zóna
- živé hudobné vystúpenia
- diskusie a prednášky
- výstavy a premietania filmov o architektúre
- umelecké inštalácie
- tvorivé workshopy

Od piatku, 2. júna do nedele, 4. júna nájdu návštevníci na Fakulte architektúry STU viac ako stovku výrobcov a predajcov originálnej módy, šperkov, dizajnu či doplnkov. Doplní ich nemenej autentická food zóna, výstavy architektonických projektov a premietania filmov o architektúre V4, prezentácie a diskusie, tvorivé dielne a ďalšie príjemné aktivity. Témou jarného Urban Marketu je tento rok RETROSPEKTÍVA. Program na Fakulte architektúry v piatok aj v sobotu doplnia afterparties v bratislavských kluboch.

Urban Market 2017 (Spring Edition)
2. - 4. 6. 2017
Fakulta architektúry STU,
Námestie slobody 19, Bratislava
Vstupné na mieste: 3 €
EVENT

Otváracie hodiny
Piatok, 2. 6.2017 -
Predaj: 16:00 – 21:00,  Sprievodný program: 16:00 - 23:00
Sobota, 3. 6.2017 - Predaj: 11:00 – 21:00, Sprievodný program: 11:00 - 22:00
Nedeľa, 4. 6.2017 - Predaj: 11:00 – 18:00, Sprievodný program: 11:00 - 19:00

DAAD je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu.
V dnešnej dobe by sme nemali zabúdať na našu minulosť a preto sme sa rozhodli zvoliť tému jarného vydania RETROSPEKTÍVA. Chceme konfrontovať minulosť s našou prítomnosťou, hľadať veci a okolnosti, z ktorých sme my a naši dizajnéri a kreatívci pri svojej tvorbe vychádzali. Retrospektíva nie je len retro. Retrospektíva je pohľad späť na veci, ktoré nás ovplyvnili. Záznam dokladov o spoločenskom a kultúrnom vývine človeka a spoločnosti, o vývoji a zmenách dizajnu, architektúry, módy. Dnes sa vraciame k štýlom rokov minulých. Čoraz častejšie sa do našich šatníkov a interiérov vracia sviežosť, farebnosť a výraznosť a hlavne sloboda. Nespútanosť, spontánnosť, sloboda v myslení aj prejavoch. Vďaka tomu sa mení aj móda, a to nielen v súvislosti s oblečením.

Fakulta architektúry STU Bratislava. Už v rokoch 1947-1949 vytvoril Emil Belluš, ktorý patrí medzi našich najrešpektovanejších architektov 20. storočia, projekt Pavilónu teoretických ústavov SVŠT pre práve založenú školu. Realizácia sa uskutočnila v rokoch 1950-1952. Budova bola určená predovšetkým na výchovu architektov a tak je tomu až do dnes. Svojím charakterom a komplexným riešením možno túto budovu považovať za jedno z vrcholových diel architekta Emila Belluša. Presviedča nás o tom jej architektonický a priestorový koncept, celkové technické vybavenie, riešenie detailov a použitá škála materiálov, ako aj ich vysoké technické a remeselné zvládnutie. Za Národnú kultúrnu pamiatku ju vyhlásili v roku 1986.

Urban Market Friday Night
2. 6. 2017 / 22:00
Nu Spirit Club, Štúrova 3, Bratislava
Vstupné: 4 € predpredaj / 5 € na mieste

MAIN STAGE:
NVMERI
PPE DJ set / Vili:am & Stroon
Purist DJ set / Alan & Juraj

BSMNT:
Skank & Milosh (Leporelo_FM)
Galagha & Gabanna (drumatique, Scena_FM)


Na Urban Market Saturday Night

3. 6. 2017 / 21:00
Luna Bar, Rajská 2, Bratislava
Vstupné: 10 € v predpredaji
Pozor! Kapacita Luna Baru je limitovaná!
*Dresscode: Retrospektíva. Oblečení v dresscode dostanú Jameson drink zdarma.

Billy Barman
Návraty (Beyuz & Tono S.)
Emonoizboyz & VJ Sicknico
Joe Trendy DJ set


Limitovaný počet permanentiek.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.