Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Plantáž – Divadlo The.art.re

Kultúrne a komuninté centrum ZORA, Okružná 1, 82104 Bratislava

21.06.2017 18:00

Univerzitné Divadlo The.art.re
David Gieselmann 
PLANTÁŽ


Inscenácia nemeckého dramatika na prvý pohľad vychádza v ústrety mladému divákovi, avšak problémy a pocity postáv, ktoré hra ponúka, sú blízke širokospektrálnemu publiku. Pod povrchom alternatívneho a bezstarostného života sa ukrýva mozaika deviatich ľudí skúšaných osudom. Postavy „Plantáže“ sú emocionálne otupené, sebecké, ironické a nezodpovedné, keďže sa vyhýbajú dôležitým rozhodnutiam.  Dej sa odohráva v dome, do ktorého sa vracia majiteľka Lucia. 
Tá je finančne zruinovaná a netuší, že jej nehnuteľnosť ide do dražby. Obľúbená otázka „Zahulíme?“ štartuje sled absurdných rozhovorov. Môžeme hovoriť o záchrannej fráze, ktorá je únikom pri riešení podstatných tém. Droga sa stala súčasťou života postáv. Hoci je na javisku prítomná fyzicky i v replikách, odhaľuje psychologické zmeny, ktoré zamiešajú atmosféru, ale nie je ústrednou ideou hry. Z miesta, ktoré vzniklo za účelom spoločného záujmu, napokon ostali iba paralelné anonymné existencie….Alebo?

ÚČINKUJÚ:
Téza: TOMÁŠ KRAMÁR
Sandra: KATARÍNA ČELLÁROVÁ
Peter: RÓBERT DINIS 
Paťa: SILVIA PIPÍŠKOVÁ 
Šimon: ALEXANDER HALO 
Nataša: KLAUDIA IVANOVÁ 
Lucia: LUCIA NAGYOVÁ 
Erik: MICHAL PAVLOV 
Joachim: PETER ĎURÍK

MASKY: Frederika Kovalčíková
TECHNIKA: Samuel Bohm 
RÉŽIA A DRAMATURGIA: Lucia Nagyová

Vstupné: 3€/


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 3,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.