Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

T.O.B. BMW Happy Tour 2017

WHITE EUROVALLEY Malacky, Továrenská ulica / BLACK RIVER, Bernolákovo, Kaštieľ 5

Apríl - September 2017

T.O.B. BMW HAPPY TOUR 2017
Pre tých, ktorí sa chcú golfom zabávať

Golf by mal byť predovšetkým o zábave. Chceme priviesť členov na nekonvenčné turnaje, nakoľko viac ako 70% členov klubu B&W sa pravidelne nezúčastňuje turnajov na úpravu HCP, pretože ich v podstate výška svojho HCP nezaujíma natoľko ako iné rozmery golfu. Golf si chcú predovšetkým užívať a zábavnou formou pri ňom tráviť svoj voľný čas bez stresu a naháňaním sa za číslom HCP, ktorý v podstate pre ich život s golfom nič významné neznamená. (Podľa štatistiky 90% amatérskych hráčov v USA vôbec nevie čo to je HCP). Napriek tomu, že väčšina amatérskych hráčov u nás nepodlieha psychóze naháňania sa za číslom HCP, predsa len chcú inou formou v podstate pre zábavu súťažiť, nakoľko práve súťaživosť je pre nich v golfe neoddeliteľný rozmer, ktorý povzbudzuje vášeň a vytvára motiváciu byť lepším. A práve táto zábavná forma súťaže bez stresov a frustrácií je v tejto podobe pre vás pripravená.

Miesta konania:
Black River Golf Resort, Kaštieľ 5, 900 27 Bernolákovo
White Eurovalley Golf Resort, Továrenská, 901 01 Malacky

Termíny konania:
1. kolo – WHITE EUROVALLEY - Malacky - 29.04.2017 o 9:00 hod. (sobota)
2. kolo – BLACK RIVER - Bernolákovo - 20.05.2017  o 9:00 hod. (sobota)
3. kolo – WHITE EUROVALLEY - Malacky - 24.06.2017 o 9:00 hod. (sobota)
4. kolo – BLACK RIVER - Bernolákovo - 22.07.2017 o 9:00 hod. (sobota)
5. kolo – WHITE EUROVALLEY - Malacky - 19.08.2017 o 9:00 hod. (sobota)
Finále – BLACK RIVER - Bernolákovo - 23.09.2017 o 9:00 hod. (sobota)

Vyhrajte BMW radu 4 na mesiac! Víťazná dvojica vyhráva BMW 420 v štýlovom M-pakete na celý mesiac a množstvo ďalších cien od partnerov túry.


Poplatky pre hráča:

Hráč je povinný sa pred štartom registrovať zaplatením poplatku green fee (GF) a štartovného.

Green fee:
- Dlhodobý člen, členstvá Rezort GCCBB a Black River, členstvá Gold Plus, Gold, Silver – GF na ihrisku Black River v rámci súťaže neplatia. 
- Dlhodobý člen, členstvá Rezort GCCBB a Park, členstvá Gold Plus, Gold, Silver – GF na ihrisku Park v rámci súťaže neplatia.
- Dlhodobý člen EGPC, členstvá Rezort EGPC, White, Gold Plus, Gold, Silver – GF na ihrisku White v rámci súťaže neplatia. 
- SENIORI (fyzické osoby), členovia GCCBB neplatia Fee v Malackách

Pri iných členstvách, alebo nečlenoch klubu platí pre green fee až 50% zľava zo základného fee podľa času nákupu fee – 2 týždne pred konaním turnaja 50%, 1 týždeň pred konaním turnaja 40%, v deň konania turnaja 30%. Fee na turnaj spolu so štartovným je možné uhradiť na portáli www.predpredaj.sk.

Cena vstupenky v sieti predpredaj.sk zahŕňa Green fee VRÁTANE ŠTARTOVNÉHO.

Viac info o turnaji TU.

PROPOZÍCIE DLHODOBEJ GOLFOVEJ SÚŤAŽE BLACK & WHITE GOLF RESORT BRATISLAVA NÁJDETU TU.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.