Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FIRECO

Areál výstaviska, K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín

4.5.- 6.5.2017, od 9:00
Kúpiť

13. ročník medzinárodnej výstavy hasičskej, záchranárskej a zabezpečovacej techniky

V Trenčíne už čoskoro výstava na ochranu života, zdravia a majetku

Výstavisko Expo Center Trenčín Vás pozýva v dňoch 4. až 6. mája 2017 na v poradí už 13. ročník medzinárodnej výstavy hasičskej, záchranárskej a zabezpečovacej techniky FIRECO. Ide o najväčšiu a najstaršiu výstavu svojho druhu na Slovensku.

Cieľom tohto špecializované výstavné podujatie je oboznámiť širokú odbornú i laickú verejnosť s najnovšími typmi protipožiarnych zariadení a zabezpečovacej techniky, hasičskej a záchrannej techniky, ako aj s možnosťami na ochranu životov a zdravia ľudí i majetku pred požiarmi, rôznymi haváriami, živelnými pohromami a inými mimoriadnymi udalosťami.

Súčasťou výstavy FIRECO 2017 bude bohatý odborný sprievodný program. V dňoch 4. až 5. mája sa bude konať XII. medzinárodná konferencia FIRECO 2017, ktorej hlavnou témou je „Protipožiarna bezpečnosť hotelov a zariadení poskytujúcich ubytovanie vo vzťahu k cestovnému ruchu“.

Organizátori výstavy veria, že nielen odbornú, ale aj laickú verejnosť priláka sobotňajšia (6.5.) Medzinárodná súťaž hasičskej historickej techniky, prezentácia zberateľských kuriozít s hasičskou tematikou a  praktické ukážky ako likvidácia požiaru pevných látok, ukážka poslušnosti záchranárskych psov, vyslobodzovanie osoby z havarovaného vozidla a zároveň hasenie osobného motorového vozidla, ukážka záchrany osôb z výšky pomocou lezeckej techniky a vyhľadávanie nezvestných osôb za pomoci špeciálne cvičených záchranárskych psov. 

Otváracie hodiny:
4.5.2017 od 9.00 do 17.00 h
5.5.2017 od 9.00 do 17.00 h
6.5.2017 od 9.00 do 15.00 h   


*Deti do 6 rokov v sprievode dospelého - zdarma.

Bližšie informácie o výstave sú k dispozícii na www.expocenter.sk.

Vstupenka platí na jednorázový vstup na výstavu v uvedenom termíne.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Dospelí3,00 €Nie je v predaji
Študenti, dôchodcovia nad 60 rokov1,50 €Nie je v predaji
Držitelia ZŤP1,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.