Zoznam s.r.o.
 

Pekný Ignác

Divadlo Nová scéna, Živnostenská 1, 812 14 Bratislava

28.6.2017 19:00

Pekný Ignác

Muzikál o večnosti lásky a nekonečnosti času.
Príbeh ožíva v uličkách starej Bratislavy v roku 1914 a končí sa v dnešných dňoch. Námetom deja je osud nešťastnej lásky legendárnej postavičky Korza Ignáca Lamára alias Schöne Náciho. Jeho vnútorná čistota, zdvorilosť a milý úsmev sa postavia zoči voči ťažkému súperovi, ktorým je nepriateľ nás všetkých – Čas. Predstavenie o nás, našich životoch a tradíciách, o nikdy sa nekončiacej hre večného opakovania sa histórie, nad ktorou dokážeme zvíťaziť len srdcom. Jedinečné spojenie klasického tanca a pole-artu prvýkrát na Slovensku!

Účinkujú: Róbert Halák, Martin Vetrák, Andrej Anderko, Hana Jurenková, Roman Gemrot, Jakub Jablonský, Terézia Králiková, Mária Knoppová, Dalibor Buranda, Ema Kristofová, Peter Ondrejička. PS & one2one poledance crew: Denisa Kudláčková, Simona Malatová, Patrícia Bučková,Jana Poláková, Dominika Hankoščáková, Michaela Spišiaková a Dance company Teatro de la Urbo.
Hudba: Marek Mečiar & Co. 
Scenár, texty piesní a dramaturgia: Pierre Thane
Choreografia a pohybová spolupráca: Adrian Ducin, Denisa Kudláčková, Simona Malatová, Roman Gemrot
Hudobná réžia: Tomáš Kmeť
Scéna: Boris Vrábel
Kostýmy: Martina Puterová


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Pekný Ignác
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Prízemie vľavo30,00 €Vybrať miesto
Prízemie vpravo30,00 €Vybrať miesto
Balkón vľavo25,00 €Vybrať miesto
Balkón vpravo25,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.