Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Motivačná prednáška s Pavlom Hirax Baričákom

Reštaurácia Meridiana Bojnice, Prievidzská cesta 55, 972 01 Bojnice

2.5.2017 18:00
Kúpiť

Pozývame Vás na charitatívnu akciu - motivačnú prednášku Pavla „Hirax" Baričáka, autora mnohých bestsellerov, ktorá sa uskutoční v utorok, 2.mája 2017 o 18.00 h v reštaurácii Meridiana v Bojniciach.

Pavel „Hirax“ Baričák sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na poslednú vydanú knihu: Rodičia deťom, deti svetu. Príde teda na témy sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva, atď.
Hiraxove slová prepoja spevom a hrou na gitare Radka Križanová a Roman Mečiar.

Za usporiadanie podujatia ďakujeme Pavlovi "Hirax" Baričákovi za prednášku bez nároku na honorár, reštaurácii Meridiana za bezplatné poskytnutie priestorov, Radke Križanovej & Romanovi Mečiarovi za hudobný doprovod bez nároku na honorár.
Všetky vyzbierané peňiažky budú darované na podporu mladého tanečného talentu, študenta konzervatória D.Nebyla v Trnave - Šimonka pochadzajúceho z Trenčína.

Teší sa na Vás Cubano Project a Pavel "Hirax" Baričák.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie3,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.