Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Adobe Photoshop: Profesionálna retuš

Banka Žilina, Legionárska 1, 010 01 Žilina

18.5.2017 16:30
Kúpiť

Čo-to už v Adobe Photoshop ovládaš, ale láka Ťa profesionálna úprava portrétov? Už si skúšal retušovanie fotografií, ale stále to nie je ono? Ako upraviť fotografiu tak, aby mal fotografovaný model dokonalú pleť a krásny výraz očí, no zároveň zostal prirodzený a sám sebou? A ako upraviť tvár a oblečenie tak, aby pôsobili plasticky a bezchybne?

Príď na intenzívny 4-hodinový workshop, na ktorom sa budeme venovať práve základom profesionálnej retuše. Nezabudni si vziať svoj notebook, najlepšie sa naučíme praxou :)

PS: Pre všetkých účastníkov je pripravené prekvapenie :)

NÁPLŇ WORKSHOPU:
- základná reruš pleti
- farebná tonalita
- pokročilé "žehlenie" pleti metódou hi-pass filtrov
- retuš očí
- plasticita tváre, oblečenia

Lektor: Zuzana Marešová
Zuzka študovala na Žilinskej univerzite, kde sa ku koncu svojho štúdia začala profilovať na grafiku a dizajn. Pôsobila v Žiline, neskôr v Prahe, vždy v kreatívno-marketingových oblastiach. Pred tromi rokmi sa vybrala žiť do Londýna, kde sa začala venovať profesionálnej fotografii. Popri fotení portrétov je jej veľkou vášňou fashion fotografia, vďaka čomu spolupracovala s niekoľkými blogerkami a modelingovými agentúrami. Dnes lieta medzi Londýnom a Žilinou, jej rodným mestom.


Zarezervuj si svoje miesto čo najskôr, max. kapacita workshopu je 10 účastníkov (aby sme mali pohodu a dostatok priestoru na prácu a všetky Tvoje otázky). Malé občerstvenie, voda a dobrá káva alebo čaj v cene.

Ešte si netrúfaš na profesionálnu retuš? Možno je pre Teba vhodnejší Adobe Photoshop: Základy práce s fotografiami / workshop, ktorý sa koná 11.5.2017 v rovnakom čase a na rovnakom mieste :)


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Štandardný lístok69,00 €Nie je v predaji
Parkovné2,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.