Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Adobe Photoshop: Základy práce s fotografiami

Banka Žilina, Legionárska 1, 010 01 Žilina

11.5.2017 16:30
Kúpiť

Rád fotíš a chcel by si vedieť, ako s fotografiami pracovať, čo všetko z nich dokážeš dostať a ako jednoducho sa dajú urobiť aj zložitejšie úpravy tak, aby fotografie vyzerali profesionálne a nestratila sa pritom kvalita samotnej fotografie pre prípadnú tlač?

Príď na intenzívny 4-hodinový workshop, na ktorom sa budeme venovať základom práce v programe Adobe Photoshop, naučíme sa upraviť fotografie na profesionálnej úrovni a dostať z každej fotografie maximum! Nezabudni si vziať svoj notebook, najlepšie sa naučíme praxou :)

PS: Pre všetkých účastníkov je pripravené prekvapenie :)

NÁPLŇ WORKSHOPU:
- pochopenie základného rozhrania programu
- výber fotografií a selekcie
- úprava a orezanie fotografií
- pokročilá práca s vrstvami
- pokročilá práca s maskami

Lektor: Zuzana Marešová
Zuzka študovala na Žilinskej univerzite, kde sa ku koncu svojho štúdia začala profilovať na grafiku a dizajn. Pôsobila v Žiline, neskôr v Prahe, vždy v kreatívno-marketingových oblastiach. Pred tromi rokmi sa vybrala žiť do Londýna, kde sa začala venovať profesionálnej fotografii. Popri fotení portrétov je jej veľkou vášňou fashion fotografia, vďaka čomu spolupracovala s niekoľkými blogerkami a modelingovými agentúrami. Dnes lieta medzi Londýnom a Žilinou, jej rodným mestom.

Zarezervujte si svoje miesto čo najskôr, max. kapacita workshopu je 10 účastníkov (aby sme mali pohodu a dostatok priestoru na prácu a všetky vaše otázky). Malé občerstvenie, voda a dobrá káva alebo čaj v cene.

Pozri si tiež Adobe Photoshop: Profesionálna retuš / workshop, ktorý môže byť ďalším krokom v Tvojom vzdelávaní. Koná sa o týždeň 18.5.2017 v rovnakom čase na rovnakom mieste :)


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Štandardný lístok49,00 €Nie je v predaji
Parkovné2,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.