Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

TechSummit 2017

Hotel Crowne Plaza Bratislava, Hodžovo námestie 2, 816 25 Bratislava

10.5. - 11.5.2017, od 09:00
Kúpiť

TECHSummit & Gadget Expo Bratislava 2017 dvojdňová konferencia s výstavou, zameraná na strategické technológie v oblasti digitálnej ekonomiky. Toto podujatie spája široké spektrum spoločností, univerzít a vedcov z Centrálnej Európy, ktorých záujem je orientovaný na zdieľanie nových projektov, ideí a hľadanie spolupráce.

Prevedieme vás okruhom 7 tém, ktoré aktuálne menia svet. Viac info o subkonferenciách Industry 4.0, Biomed HealthTech, Internet of Things, V4 regional Cyber Security, Smart Cities a Startup Stage nájdete v TU.
Toto všetko a oveľa viac sa dozviete na interaktívnych prednáškach. Najnovšie technológie si budete môcť aj naživo vyskúšať. Buďte pri tom! Stretnite sa so slovenskými i zahraničnými lídrami osobne, nadviažte nové kontakty a inšpirujte sa od najlepších.


Zakúpená vstupenka sa stáva platnou až po jej zaregistrovaní na www.b2match.eu/techsummit2017. Registrácia je zadarmo. V poznámke pre organizátora prosíme uveďte číslo vašej vstupenky kúpenej na Predpredaj.sk. Webstránka www.b2match.eu vám umožní dohodnúť si bilaterálne stretnutia so spíkrami aj s ostatnými účastníkmi konferencie. Pre viac info napíšte na info@techsummit.sk.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 
TechSummit 2017
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup na konferenciu - Full price288,00 €Nie je v predaji
Vstup na konferenciu - Government ticket200,00 €Nie je v predaji
Vstup na konferenciu - Študent58,00 €Nie je v predaji
Meeting room / B2Maching50,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.