Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Projekt RUINY II. - Festival inej hudby na netradičných miestach

Ruiny Rakottyaiho vily, Jókaiho 7, 984 01 Lučenec

13.5.2017 17:00
Kúpiť

Projekt RUINY, festival inej hudby na netradičných miestach.

Našli sme paralelu medzi hudbou, ktorá nenachádza svoj priestor, a medzi priestormi, ktoré v ich súčasnom stave chátrania nenachádzajú uplatnenie.

Druhý cyklus RUINY II sa bude konať 13. mája v secesnej Rakottyaiho vile v Lučenci. Headlinerom festivalu je významný český skladateľ a gitarista, David Dorůžka. Na tomto podujatí vystúpi so svojím triom, s ktorým odprezentuje svoj nový album Autumn Tales, radený medzi najvýznamnejšie hudobné počiny tohto roka. Vzhľadom k bezpečnostným opatreniam objektu je počet diváckych miest obmedzený.
Sprievodný program obsahuje rôzne výtvarné a vizuálne vystavy. V cene vstupenky je zahrnutá beseda s regionálnymi historikmi a vedená prehliadka objektu.

Viac info na www.projektruiny.sk alebo na Facebooku.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie8,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.