Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Brankársky kemp Be Special 2017

Hotel Bránica, 013 05 Belá

2.7 - 7.7.2017

Po troch úspešných rokoch, počas ktorých sa nášho kempu zúčastnilo viac ako 70 mladých brankárov, organizujeme od 2. do 7. júla 2017 už 4. ročník Brankárskeho kempu Be Special v Hoteli Bránica v obci Belá.

Ubytovanie je počas kempu zabezpečené v Hoteli Bránica****, kde sa budeme 4 x denne stravovať. Na základe skúseností z predchádzajúcich rokov sme sa rozhodli stravu pre účastníkov kempu rozšíriť a pridať ku každému obedu a večeri tretí chod v podobe dezertu. Vďaka nemu budú mať mladí brankári viac energie a síl na trénovanie. Neďaleko hotela sú vybudované dve futbalové ihriská, na ktorých budeme trénovať. Regeneráciu absolvujeme vo wellness-centre hotela. Brankári si zo sebou musia priniesť tréningovú výstroj a chuť naučiť sa niečo nové.

Pre účastníkov kempu sa snažíme každý rok pripraviť zaujímavý program. Na tréningoch ich budú viesť poprední slovenskí tréneri brankárov: Jozer Hroš, ktorý počas  bohatej trénerskej kariéry pôsobil pri viacerých reprezentačných výberoch i v zahraničných kluboch. Miroslav Hýll - supervízor trénerov brankárov v klube Al Shabab v Dubaji. Chýbať opäť nebude ani Michal Klec, tréner brankárov v mládežníckych kategóriach MŠK Žilina. Dôležitou súčasťou trénerského štábu je Ľubomír Zitta, ktorý trénuje brankárske talenty v akadémii AS Rím v Dubaji.

Brankári sú v kempe podľa veku a výkonnosti rozdelení do niekoľkých skupín. V jednej skupine sa bude pripravovať maximálne 5-6 chlapcov. Takmer každý deň absolvujú dve tréningové jednotky na ihrisku. Na úvod tréningového dňa ich čaká aj teoretická a taktická príprava spojená s praktickými video-ukážkami k jednotlivým tréningovým témam. Počas kempu sa vyberieme na výlet do Vrátnej doliny a ak by MŠK Žilina hrala prípravný alebo súťažný zápas, pôjdeme sa pozrieť aj na futbal.

Náš kemp opäť navštívia Martin Krnáč a Ján Mucha, brankári ŠK Slovan Bratislava, ktorí sa nemalou mierou podieľajú na jeho organizácii. Stalo sa našou tradíciou, že si pozývame zaujímavých hostí. V minulosti tak mali chlapci možnosť stretnúť sa napríklad s Miroslavom Semanom - trénerom brankárov MŠK Žilina a reprezentácie SR, Štefanom Tarkovičom - asistentom trénera reprezentácie SR či Adriánom Guľom - trénerom MŠK Žilina. Aj tento rok na kemp určite privedieme ďalšieho zaujímavého hosťa.

Cena kempu je 260,- EUR. V nej je zahrnuté ubytovanie, strava, tréningy, regenerácia, poistenie a program. Teší nás, že náš kemp sa z roka na rok rozrastá, ale z kapacitných dôvodov je počet miest obmedzený.

Vzhľadom na to, že do kempu sa hlásia záujemcovia z rôznych kútov Slovenska, doprava nie je zahrnutá v cene, zraz bude priamo v Hoteli Bránica v Belej.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť na mail skola@be-special.sk alebo telefonicky na čísle 0917 213 352.

Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, prípadne si pozrieť fotogalériu z minulých ročníkov, nájdete ju na Facebooku


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Kemp / 1 osoba260,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.