Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Brankársky kemp Be Special 2017

Hotel Bránica, 013 05 Belá

2.7 - 7.7.2017
Kúpiť

Po troch úspešných rokoch, počas ktorých sa nášho kempu zúčastnilo viac ako 70 mladých brankárov, organizujeme od 2. do 7. júla 2017 už 4. ročník Brankárskeho kempu Be Special v Hoteli Bránica v obci Belá.

Ubytovanie je počas kempu zabezpečené v Hoteli Bránica****, kde sa budeme 4 x denne stravovať. Na základe skúseností z predchádzajúcich rokov sme sa rozhodli stravu pre účastníkov kempu rozšíriť a pridať ku každému obedu a večeri tretí chod v podobe dezertu. Vďaka nemu budú mať mladí brankári viac energie a síl na trénovanie. Neďaleko hotela sú vybudované dve futbalové ihriská, na ktorých budeme trénovať. Regeneráciu absolvujeme vo wellness-centre hotela. Brankári si zo sebou musia priniesť tréningovú výstroj a chuť naučiť sa niečo nové.

Pre účastníkov kempu sa snažíme každý rok pripraviť zaujímavý program. Na tréningoch ich budú viesť poprední slovenskí tréneri brankárov: Jozer Hroš, ktorý počas  bohatej trénerskej kariéry pôsobil pri viacerých reprezentačných výberoch i v zahraničných kluboch. Miroslav Hýll - supervízor trénerov brankárov v klube Al Shabab v Dubaji. Chýbať opäť nebude ani Michal Klec, tréner brankárov v mládežníckych kategóriach MŠK Žilina. Dôležitou súčasťou trénerského štábu je Ľubomír Zitta, ktorý trénuje brankárske talenty v akadémii AS Rím v Dubaji.

Brankári sú v kempe podľa veku a výkonnosti rozdelení do niekoľkých skupín. V jednej skupine sa bude pripravovať maximálne 5-6 chlapcov. Takmer každý deň absolvujú dve tréningové jednotky na ihrisku. Na úvod tréningového dňa ich čaká aj teoretická a taktická príprava spojená s praktickými video-ukážkami k jednotlivým tréningovým témam. Počas kempu sa vyberieme na výlet do Vrátnej doliny a ak by MŠK Žilina hrala prípravný alebo súťažný zápas, pôjdeme sa pozrieť aj na futbal.

Náš kemp opäť navštívia Martin Krnáč a Ján Mucha, brankári ŠK Slovan Bratislava, ktorí sa nemalou mierou podieľajú na jeho organizácii. Stalo sa našou tradíciou, že si pozývame zaujímavých hostí. V minulosti tak mali chlapci možnosť stretnúť sa napríklad s Miroslavom Semanom - trénerom brankárov MŠK Žilina a reprezentácie SR, Štefanom Tarkovičom - asistentom trénera reprezentácie SR či Adriánom Guľom - trénerom MŠK Žilina. Aj tento rok na kemp určite privedieme ďalšieho zaujímavého hosťa.

Cena kempu je 260,- EUR. V nej je zahrnuté ubytovanie, strava, tréningy, regenerácia, poistenie a program. Teší nás, že náš kemp sa z roka na rok rozrastá, ale z kapacitných dôvodov je počet miest obmedzený.

Vzhľadom na to, že do kempu sa hlásia záujemcovia z rôznych kútov Slovenska, doprava nie je zahrnutá v cene, zraz bude priamo v Hoteli Bránica v Belej.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť na mail skola@be-special.sk alebo telefonicky na čísle 0917 213 352.

Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, prípadne si pozrieť fotogalériu z minulých ročníkov, nájdete ju na Facebooku


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Kemp / 1 osoba260,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.