Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Festival osobného rozvoja NA 100%

AULA Spoločenské centrum, Hlavná 68, 04 001 Košice

29.4. - 30.4.2017, 8:00 - 18:00
Kúpiť


Festival o tom, ako dosahovať ciele a užívať si cestu - dvojdňová konferencia plná úspešných podnikateľov, marketérov, spisovateĺov, spíkrov, ktorí zdieľajú svoje know-how o tom, ako dosiahli úspech. 
Ak by ste sa pozreli na svoj život v grafe, zrejme by nevyzeral ako rovnomerne stúpajúca krivka. Asi by ste v ňom objavili isté “kvantové skoky”, kedy krivka stúpla rýchlo nahor. Isté prelomové momenty, kedy sa niečo stalo a vám už nedávalo zmysel žiť starým spôsobom.
Zámerom organizátorov NA 100% je, aby tento festival bol pre vás presne takýmto prelomovým zážitkom. Táto akcia spája osobný a duchovný rozvoj, pretože veria, že rovnako dôležité ako dosiahnuť svoje ciele, je užiť si cestu za nimi a byť šťastný.
Ide o historicky prvú akciu tohto druhu na východnom Slovensku. Už tretí rok prináša do Košíc TOP mená osobného a duchovného rozvoja Slovenska a Česka.

VIP vstup získava naviac - MOTIVAČNÝ DARČEK (špeciálne prekvapenie pre našich VIP hostí) a účasť na VIP VEČIERKU SO SPÍKRAMI (zábavný večierok s našimi spíkrami)


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstupenka Klasik na 2 dni78,00 €Nie je v predaji
Vstupenka Klasik na 1 deň58,00 €Nie je v predaji
Vstupenka VIP na 2 dni98,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.