Zoznam s.r.o.
 

FUSION FIGHT NIGHT 15

HANT Aréna, Športová hala Pasienky, Trnavská cesta 29, Bratislava

15.6.2017 19:00

FUSION FIGHT NIGHT # 15

Po minuloročnej novembrovej premiére sa do Bratislavy vracia séria galavečerov bojových športov Fusion Fight Night. Liga Fusion Fight má množstvo fanúškov na celom starom kontinente a pod touto hlavičkou sa konajú tradičné turnaje vo Veľkej Británii a v Nemecku.

15.galavečer Česko-Slovenskej licencie Fusion Fight Night sa uskutoční symbolicky 15.júna v bratislavskej Hant Aréna. Zápasy v boxe, mma, K1 a Muay Thai sa uskutočnia vo verzii RingFight, čo znamená, že súboje budú prebiehať v klasickom ringu, pri ktorom je divák úplne vtiahnutý do deja.

BITKA O BRATISLAVU : tak znie podtitul tohto večera. V každom zápase nastúpia borci z bratislavských gymov, fightclubov a boxerní proti vyzývateľom zo zvyšku Slovenska a z Európy.

Ako každé z podujatí Fusion Fight Night, diváci si môžu vybrať od najdostupnejších vstupeniek až po exkluzívne sedenie priamo pod ringom s celovečerným občerstvením, výberom alko a nealko drinkov a pozvánkou na predzápasové váženie.


Tribúna A VIP - vstupenka obsahuje občerstvenie a drink
Stoly pre 4 osoby na hracej ploche - vstupenka obsahuje celovečerné občerstvenie, alko a nealko nápoje


Otvorenie brány: 18:00 hod.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
FUSION FIGHT NIGHT 15
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Stôl na ploche (1 miesto)100,00 €Vybrať miesto
Tribúna A16,00 €Vybrať miesto
Tribúna A VIP30,00 €Vybrať miesto
Tribúna B12,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.