Temné Kecy Trip - Čadca

Temné Kecy Trip - Čadca

07.09.2017 19:30
Dom Kultúry Čadca, Námestie slobody, 022 01 Čadca

Upozornenie! Zmena dátumu podujatia. Podujatie sa presúva na nový termín 7.9.2017 (pôvodný dátum 25.5.2017).

Vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade nezáujmu, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí.  Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.  Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky na predajnom mieste si môžu nárokovať vrátenie priamo tam.
Temné Kecy sú najdrsnejšia a najpredávanejšia stand up comedy show na Slovensku. Vypredané sály a kluby ale hlavne tisíce fanúšikov po celom Slovensku hovoria svoje. Príď zažiť nové premiérové príbehy a hlavne večer plný smiechu až budeš mať kŕče v bruchu z toho :D

Baviť Vás budeme v zostave
Ivo Ladižo Ladižinský
Jerry Veľmajster Szabó
Fučo Mariňák Rybička
Špeciálny stand up hosť


Tešíme sa na Vás, nezabudnite kupovať lístky v predstihu pretože pár dní pred akciou už býva vypredané!

Vstup: 18+

Všetky vyrozprávané príbehy a spomínané osoby v TK ,sú fiktívne a nezobrazujú skutočné osoby a ani udalosti! TK sú divadelné predstavenie s výrazným umeleckým posunom a štylizáciou!


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Temné Kecy Trip - Čadca
 • Sedenie
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji
 • Sedenie VIP
  Cena
  20,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané