Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

[fjúžn] sounds: Aiwa (FR/IQ) & DJ Marrrtin (FR) & EMONOIZBOYZ & Beyuz

KC Dunaj, Nedbalova 3, 811 01 Bratislava

22.4.2017 22:00
Kúpiť

PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ.

[fjúžn] sounds: Aiwa (FR/IQ) & DJ Marrrtin (FR) & EMONOIZBOYZ & Beyuz

Festival [fjúžn] si tentoraz pozval kapelu Aiwa z ďalekého Francúzska, ktorá mixuje iracké rytmy s elektronikou, ženským vokálom a arabským rapom. Proste čistá horúčku sobotňajšej noci!
Podujatie sa uskutoční v rámci 12. ročníka festivalu [fjúžn].

Aiwa (FR/IQ)
DJs: DJ Marrrtin (FR), EMONOIZBOYZ (SK), Beyuz (SK)

[Aiwa]
Headlinerom hlavného koncertu festivalu [fjúžn] bude tento rok francúzsko-iracká partička Aiwa. Kapela kombinujúca irackú hudbu s elektronikou, ženským vokálom a rapovaním v arabčine vystúpi v sobotu 22. apríla v bratislavskom klube KC Dunaj.

Hudobne sa dá Aiwa prirovnať najmä k Natachi Atlas a kapele Transglobal Undeground, s ktorými aj často spoločne vystupujú. Kapelu založili v roku 1998 vo francúzskom Rennes irackí bratia Naufalle a Wamid, ktorí sa obklopili svojimi francúzskymi kamarátmi: speváčkou Severine, flautistom Gaelom a hráčmi na elektrickú gitaru a bicie Cyrilom a Philom.

Aiwa má na svojom konte tri albumy, z ktorých prvý, eponymný im vyšiel v roku 2003 na kandskom vydavateľstve Wikkid Records a vyvolal nadšené reakcie hudobnej tlače. The Observer Music Monthly ho označil za "vtipný, dobrodružný a vysoko návykový", niektoré skladby z neho sa dostali do rotácií aj na britskom BBC Radio 1.

Po vydaní albumu El Nar, ktorý vyšiel v roku 2006 na značke Wikkid Records, o Aiwe britský denník Guardian napísal, že ak bude niekedy v budúcnosti existovať niečo také ako nový Irak, dostatočne stabilný a sekulárny na to, aby mal vlastnú hudobnú scénu, Aiwa v ňom bude veľkou hviezdou. Zatiaľ hrá kapela aspoň mimo svojej domoviny, v Európe, Amerike a Ázii odohrala už 450 koncertov a ten 451. príde zahrať 22. apríla na Slovensko.

[DJ Marrrtin]
Producent a DJ, ktorý je známy pre svoje legendárne párty a battle-breakdance sety, DJ Marrrtin je členom francúzskej crew a hudobného vydavateľstva Stereophonk. Ako jeden z najviac funkie DJov v západnom Francúzsku spolu s kolegom menom Deheb, založili projekt Funky Bijou, ktorý produkuje len tú najlepšiu hudbu, funky a groovy breakbeats.

Marrrtin produkoval hudbu francúzskym rapperom ale aj iným interpretom ako The Nubians, Bams, Rasco, Kojoe z New Yorku, Belle Humble z UK, Dgiz, Sinistre, DJ Netik, DJ Troubl', DJ Atom z legendárnych C2C. DJoval na najvačších francúzskych festivaloch, navštívil Indiu (Bombay a Delhi), svoje zručnosti ukázal v Austrálii, Anglicku a na zásadných podujatiach ako Bboy Unit, IBE, .1000% alebo Hip Hop Arena. Najhorúcejšou novinkou z Marrrtinovej kováčskej dielne je posledný album A BUNCH OF FUNK.

[Beyuz]
Milovník francúzskej kultúry a kvalitnej hudby. Dvorný producent Hafnera, ale aj ďalších raperov, ktorý sa nebojí žiadnych výziev! Za sebou má nespočetné množstvo spoluprác, s ktorých za zmienku stoja napríklad tie s Tonom S. alebo Boy Wonderom. Aktuálne má na konte čerstvú novinku s názvom Lounge Life. Kolekcia inštrumentálnych skladieb je medicínou pre dušu aj telo a vyšla nie len digitálne, ale aj na platni, na labeli ajlavmjuzik. Vo svojom DJskom sete na sobotnom [fjúžn] sounds koncerte skvele dofarbí atmosféru večera.

[Emonoizboyz]
Emonoizboyz je producentsko-DJ-ské duo z Bratislavy v zložení Emil a Andrej Sabotage, ktorých cieľom je baviť a hudobne obohatiť obecenstvo prostredníctvom mixu rôznožánrových piesní. Podstatnú časť tvoria breakbeat-house ladené tracky, pričom nešetria presahmi aj do rýchlejších alebo pomalších BPM. Chalani nahrali niekoľko mixtape-ov a ich hudba bola vydaná na albumoch a kompiláciách rôznych slovenských umelcov. V roku 2011 vyšlo ich prvé EP s vlastnou produkciou.

Viac o evente.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.