Motivačná prednáška Pavel Hirax Baričák

Motivačná prednáška Pavel Hirax Baričák

24.05.2017 18:30
INSPIRO, Nádražná 36, 900 28 Ivanka pri Dunaji

Predpredaj bol ukončený. Vstupenky budú dostupné na mieste podujatia.

Pavel Hirax Baričák
sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na vzťahy, hojnosť, umenie komunikácie (i hádky), sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva atď. No príde aj na recitáciu Hiraxových básni a na jeho zážitky z cestovania... Na mieste predaj autorových kníh – je lepšie prísť pol hodinu pred začatím programu.

Kapacita obmedzená, vstupné špeciálne: 3€

Charitatívny účel: výnos zo vstupného pomôže obnove detského ihriska v INSPIRO Park oddychu Ivanka pri Dunaji.

Viac info na www.parkoddychu.sk.

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané