Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Discokoncert BONEY M.

Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 (vchod Kolárska 3), 811 06 Bratislava

16.06.2017 19:00

POZOR! Koncert skupiny Boney M. je z organizačných dôvodov presunutý z HANT Arény do Ateliéru Babylon, Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava. Vstupenky ostávajú v platnosti.

Dňa 16.6.2017 sa v Bratislavskom Ateliéri Babylon predstaví svetoznáma skupina Boney M. pod vedením Sheily Bonnick. Nepremeškajte Vašu šancu zúčastniť sa tohto jedinečného predstavenia a zakúpte si vstupenky online už dnes.

Exkluzívny discokoncert jednej z najpopulárnejších skupín 70´a 80´ rokov zavíta po dvoch rokoch opäť do Bratislavy. Rovnako ako sa vypredaná aréna bavila v roku 2015 sa môžete aj vy tešiť na hity, ktoré nenechajú nikoho chladným.

Piesne ako DADDY COOL, RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON a mnoho ďalších zaručene roztancujú všetkych bez rozdielu veku. Súčasťou koncertu bude aj skvelá oldies diskotéka pred a po vystúpení skupiny, ktorá dotvorí dokonalú a energiou nabitú hudobnú noc.


Ceny vstupeniek:
Státie:

19,99* Eur

VIP
49,99* Eur
VIP vstupenka obsahuje:  vlastný VIP vchod, vlastný VIP sektor na sedenie, welcome drink, ľahké občerstvenie, CD s podpisom

ZŤP-S + 1 doprovod  (doprovod bude mať k dispozícii stoličku na sedenie a môže sedieť pri držiteľovi preukazu ZŤP-S).
Organizátor koncertu
musel z organizačných dôvodov presunúť koncert z HANT Arény do Ateliéru Babylon. Priestor Ateliéru Babylon nie je vybavený rampou pre ZŤP,  avšak pri vchode budú pripravení asistenti, ktorí pomôžu s presunom do priestorov koncertu.
19,99 Eur*
Organizátor koncertu si vyhradzuje právo na kontrolu právoplatnosti preukazu ZŤP-S. V prípade nepreukázania sa alebo nepravosti preukazu môže organizátor pristúpiť ku žiadaniu doplatenia alikvótnej čiastky na plnú cenu lístka.

*k cene sa pripočítava manipulačný poplatok sprostredkovateľa

Vstup na koncert bude možný od 18:00

Miesta sú bez nároku na zľavu, každý návštevník musí mať platnú vstupenku. Za platnosť a pravosť vstupeniek zakúpených mimo portálu predpredaj.sk neručíme. Organizátor si vyhradzuje právo zmeny miesta a ceny vstupeniek kedykoľvek a bez udania dôvodu.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 21,19 € Nie je v predaji
VIP 52,99 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.