Discokoncert BONEY M.

Discokoncert BONEY M.

16.06.2017 19:00
Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 (vchod Kolárska 3), 811 06 Bratislava

POZOR! Koncert skupiny Boney M. je z organizačných dôvodov presunutý z HANT Arény do Ateliéru Babylon, Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava. Vstupenky ostávajú v platnosti.

Dňa 16.6.2017 sa v Bratislavskom Ateliéri Babylon predstaví svetoznáma skupina Boney M. pod vedením Sheily Bonnick. Nepremeškajte Vašu šancu zúčastniť sa tohto jedinečného predstavenia a zakúpte si vstupenky online už dnes.

Exkluzívny discokoncert jednej z najpopulárnejších skupín 70´a 80´ rokov zavíta po dvoch rokoch opäť do Bratislavy. Rovnako ako sa vypredaná aréna bavila v roku 2015 sa môžete aj vy tešiť na hity, ktoré nenechajú nikoho chladným.

Piesne ako DADDY COOL, RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON a mnoho ďalších zaručene roztancujú všetkych bez rozdielu veku. Súčasťou koncertu bude aj skvelá oldies diskotéka pred a po vystúpení skupiny, ktorá dotvorí dokonalú a energiou nabitú hudobnú noc.


Ceny vstupeniek:
Státie:

19,99* Eur

VIP
49,99* Eur
VIP vstupenka obsahuje:  vlastný VIP vchod, vlastný VIP sektor na sedenie, welcome drink, ľahké občerstvenie, CD s podpisom

ZŤP-S + 1 doprovod  (doprovod bude mať k dispozícii stoličku na sedenie a môže sedieť pri držiteľovi preukazu ZŤP-S).
Organizátor koncertu
musel z organizačných dôvodov presunúť koncert z HANT Arény do Ateliéru Babylon. Priestor Ateliéru Babylon nie je vybavený rampou pre ZŤP,  avšak pri vchode budú pripravení asistenti, ktorí pomôžu s presunom do priestorov koncertu.
19,99 Eur*
Organizátor koncertu si vyhradzuje právo na kontrolu právoplatnosti preukazu ZŤP-S. V prípade nepreukázania sa alebo nepravosti preukazu môže organizátor pristúpiť ku žiadaniu doplatenia alikvótnej čiastky na plnú cenu lístka.

*k cene sa pripočítava manipulačný poplatok sprostredkovateľa

Vstup na koncert bude možný od 18:00

Miesta sú bez nároku na zľavu, každý návštevník musí mať platnú vstupenku. Za platnosť a pravosť vstupeniek zakúpených mimo portálu predpredaj.sk neručíme. Organizátor si vyhradzuje právo zmeny miesta a ceny vstupeniek kedykoľvek a bez udania dôvodu.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Voľné státie
  Cena
  21,19 €
  Nie je v predaji
 • VIP
  Cena
  52,99 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia