Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cestami necestami #17 - Tadžikistan a Afganistan

Nervosa Restaurant, Zámocká 7074/30, 811 01 Bratislava

12.4.2017 19:00
Kúpiť

Naše pravidelné prednášky pokračujú témou TAĎZIKISTAN a AFGANISTAN.

19:10 Michal Knitl - Tadžikistan a Afganistan
Po prekročení kirgizsko-tadžickej hranice sa po Pamir highway dostávam do mesta Karakol, od ktorého začínam 200 km túru do civilizácie. Medzitým stretávam domácich s jakmi, neskôr volmi drviacimi obilie a samého ma prekvapuje, že sa suchou nohou koncom septembra dostávam do výšky 5600 metrov na neznámy kopec s nádherným výhľadom na tiahly ľadovec. Na koniec pobytu v Pamíri idem na krátku štvordennú túru v oblasti Wakhanu, pri hranici s Afganistanom.
Do Kábulu idem po zemi. Mám tam kamarátov pracujúcich pre Človeka v ohrození. Len tak tak unikám zubatej. Nie, nič mi nehrozilo. Iba autobus, ktorým som mal ráno ísť (zobral som druhý, ktorý stál priamo pri ubytovni), sa zrútil do 10-metrového zrázu. Bol prevrátený… V Kábule ma už čaká Matúš a Janka. Spolu s nimi ostávam 8 dní, počas ktorých mi ukazujú pár miest, vrátane trhu v centre Kábulu.

20:10 prestávka

20:25 Rudy - Naprieč Pamírom až do Afganistanu
Afganistan. Wakhanský koridor. Údolie rieky Pamír. Časť Afganistanu vklinená medzi Hindúkušom a Pamírom, medzi Pakistanom a Tadžikistanom. Málo objavený kút sveta, ktorý vám predstaví Rudy, pre ktorého to bola tretia cesta do Afganistanu.
Rudy je sprievodcom Victory Travel

Vstupné:
- 5€ v predpredaji (čoskoro)
- 6€ na mieste


Viac o evente na Facebooku.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.