Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Balkan Bashavel

V-klub, Námestie SNP 12, 81234 Bratislava

7.4.2017 21:00
Kúpiť

PREDPREDAJ BUDE UKONČENÝ V PIATOK 7.4.2017 O 12:00 HOD.

"Oslávte s nami príchod jari bláznivými tanečnými kreáciami v rytmoch balkan beats. Alebo váš obľúbený Balkan Bashavel sa v apríli vracia do Bratislavy!

Po boku obľúbeného DJského dua MALALATA tentoraz vystúpi Mr. Loco, kapela s medzinárodným zložením a pražskou adresou, a domáci DJ Julah

MALALATA (SK)
MALALATA je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, mexickej cumbie a karibského reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.
Facebook

MR. LOCO (CZ, live)
Multinárodna kapela založená koncom roku 2010 okolo frontmana Filipa Flussera. Originálnym spôsobom kombinuje balkánsky folklór okorenený prvkami latiny, reggae, ska aj hip hopu. Jej echo sekciu reprezentuje peruánsky multiinštrumentalista Vlado Urlich (trúbka, kena a klávesy). Na basu a kontrabas hrá mexický harcovník Luis Franco. Rytmickú sekciu dopĺňa skúsený mexický bubeník Omar Rojas a nemenej zdatný perkusista Carlo Zegarra. Táto horkokrvná banda vás isto nabije pozitívnou energiou.
Facebook

JULAH (SK)
Perkusionista ethno bandy Capre, občasný producent a hlavne DJ. V osobitých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta – najmä Balkánu, južnej Európy a južnej Ameriky.

Tanečný workshop s Vladom Michalkom

Žonglérska show by Martin Herian"


Otvorenie brány: 21:00 hod.

Viac o akcii.

Prvých 100 lístkov kúpite za cenu 5 €, ďalších 100 za 6 €. Zvyšné lístky sa budú predávať po 7 €.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.