Zoznam s.r.o.
 

FESTÍK 2017

Futbalové ihrisko, 957 03 Prusy

29.09.2017, od 16:00 hod.

Zakúp si už TERAZ vstupenky na skvelý koncertný večer v podaní slovenských špičiek, akými sú Polemic, Horkýže Slíže, Adam Ďurica či Zuzana Smatanová! CENA VSTUPENKY je za úžasnú cenu 23€, a pôjde hore!
Preto nepremeškaj jedinečnú možnosť získať vstup lacnejšie už v prvej vlne a počas Festíku si vychutnaj čapované nápoje, grilované špecialitky, jednoducho pohodička, nápoje, jedličká a SKVELÁ MUZIČKA na futbalovom ihrisku v obci Prusy (okres Bánovce nad Bebravou) v piatok 29.9.2017.
V prípade nepriaznivého počasia je zabezpečený veľkokapacitný stan, nech nám nič neprekazí naše spoločné plány. Tak poď na vec a už teraz kupuj vstupekny za 23 éčiek, nech to spolu s nami zažiješ NAŽIVO! Tú atmošku musís dostať pod kožu!! Na plynulý priebeh podujatia budú dohliadať členovia security.

Limitovaný počet vstupeniek so zvýhodnenou cenou.


Zľavy:
Deti do 12 rokov vstup v sprievode dospelej osoby ZDARMA. Mladiství do 15 rokov vstup jedine v sprievode dospelej osoby.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie23,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.